Dejte sbohem suchým a nevábným vlasům

Správná péče o vlasy není až tak jednoduchá věc, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zvlášť, pokud máte se svou hřívou jakýkoliv problém. Mastné vlasy můžete častěji umýt, aby opět vypadaly skvěle, ale co se dá dělat se suchými? Sluníčko a teplé počasí jim na kvalitě rozhodně nepřidá, a tak je potřeba se zaměřit na jejich výživu a hydrataci.

Zda máte suché vlasy poznáte už na první pohlazení či pohled. Suché vlasy jsou hrubší, drsnější, třepí se konečky nebo se snadno lámou. Při doteku cítíte každý jednotlivý vlas a jakákoli úprava účesu je takřka nemožná. Vlasy na pohled nevypadají zdravě, jsou bez lesku, ztrácí pružnost a působí pak celkově unaveně. Navíc jim často škodíme i my, aniž bychom si to vlastně uvědomovali. Barvení, vysoušení fénem, žehlení a narovnávání, to vše dává našim vlasům pořádně zabrat a zbavuje je své přirozené vlhkosti. Vyživující šampon a kondicionér právě pro suché a poškozené vlasy je základ, pro opravdovou regeneraci ale potřebujeme mnohem rozsáhlejší pomoc.

Oblíbená značka vlasové kosmetiky Nouvelle, kterou rádi využívají i lidé z řad profesionálních kadeřníků, vyvinula řadu Double Effect právě pro suché vlasy s dvojitou porcí efektivních přírodních výtažků: chmel posiluje a vyživuje vlasy od kořínků a keratin vyživuje pokožku hlavy a pomáhá ji regenerovat. Výborným pomocníkem do horkých dní je bezoplachový kondicionér ve formě klasické pěny, který udržuje správný stupeň vlhkosti ve vlasech, změkčuje je a usnadňuje rozčesávání. Pro opravdu extra silné posílení svých vlasů je vhodné sérum v ampulkách a zapomínat nesmíme ani na vlasové masky. Výrobky Double Effect nemusíte pracně shánět po kadeřnických salónech, pohodlně z domova si můžete vybrat na internetovém obchodě www.puls.cz. Vaše vlasy vám za kvalitní péči poděkují a odmění se zářivým a zdravým vzhledem. Léto je na jednu stranu nejoblíbenější roční období, které nám dobíjí energii a dopřává možnost strávit spoustu času v přírodě, na stranu druhou právě naše vlasy dostávají pořádně zabrat. Se správnou péčí nám to ale vůbec vadit nemusí a sluníčka i koupání si můžeme užít do plnosti.