Jste těhotná a chcete se cítit pohodlně? Známe řešení!

Těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. V bříšku roste miminko a celá rodina netrpělivě očekává jeho příchod. Je tedy nutné, aby se žena cítila maximálně v pohodě. Někdy je to ale dost těžké, protože se ženské tělo mění. Asi největším problémem je, sehnat kvalitní oblečení, které by dokonale sedělo. Právě s tím vám pomůžeme…

 5105Jedno místo a máte po starostech

Během těhotenství je ženské tělo velmi citlivé. Aby se žena cítila v pohodlí, je třeba přemýšlet nad každým kouskem oblečení. Mělo by na těle perfektně sedět, ale zároveň nesmí škrtit nebo být příliš volné. Důležité je, aby zajistilo tepelný komfort a to obzvláště v chladnějších dnech. Žena se musí v oblečení cítit pohodlně doma i ve společnosti. Současně je také nezbytné, aby oblečení vypadalo hezky. Vytahané svetry nebo trika rozhodně na pohodlí nepřidají. Jedinou možností je, koupit speciální těhotenské oblečení. My jsme pro vás našli místo, kde můžete vybírat z desítek modelů. Každý kousek je ušit z příjemného materiálu a má střih přizpůsobený specifickému tvaru ženského těla.

media_52112Od podprsenek pro slušivé tuniky

Naší tipem pro nákup těhotenské módy je internetový obchod leontyna.cz. Nabízí vše, co těhotné ženy potřebují. Koupit zde můžete například speciální těhotenské legíny. Jsou ušity z přírodní bavlny s přídavkem elastenu, takže se dokonale přizpůsobí bříšku a ochrání ho před chladem. V obchodě najdete také velký výběr těhotenských nočních košilí i pyžam a nechybí ani kojící podprsenky. Leontyna.cz potěší i bohatou nabídkou oblečení. K nejoblíbenějším modelům patří nádherná Těhotenská riflová šatovka Sophia 2010, díky speciálnímu střihu nabízí pohodlí v každém stádiu těhotenství. Vybírat zde můžete i těhotenská trička či slušivé tuniky.

Prohlédněte si vše na www.leontyna.cz, oblékněte se do krásy a užijte si své těhotenství!