Maminky, připravte během chvilky zdravé příkrmy pro vaše děti!

Začínáte vašim malým dětem připravovat jejich první příkrmy a rádi byste dbali na to, aby obsahovaly pouze zdravé a výživné ingredience? Pak pro ně příkrmy připravujte doma a dejte vale kupovaným skleničkám! Aby vám nedošla inspirace, dáme vám dnes hned tři tipy na dětské příkrmy, které obsahují zdravé suroviny, které nezatíží dětské bříško, a dodají jim všechny látky, které potřebují.

 

Zeleninový příkrm

Ingredience:

mrkev

brambory

zelený hrášek

voda

Postup:

Všech ingrediencí dejte stejné množství. Očištěnou a omytou mrkev nakrájejte na kolečka, zalijte vařící kojeneckou vodou a duste. Po pár minutách přidejte omyté, oloupané a nakrájené brambory a omyté kuličky hrášku. Změklou zeleninu poté rozmixujte.

 

Masový příkrm

Ingredience:

králičí maso

mrkev

brambory

máslo

Postup:

Maso omyjte a nakrájejte na malé kousíčky. Dejte vařit. Brambory a mrkev omyjte a oškrábejte. Mrkev nastrouhejte na hrubém struhadle a brambory nakrájejte na malé kousky. Vyčkejte, až bude maso uvařeno do polo měkka, přidejte zeleninu, máslo a vařte doměkka. Odlijte trochu vody a rozmixujte.

 

Sladká tečka

Ingredience:

1 hruška

1 jablko

3 meruňky

Postup:

Ovoce oloupejte a nakrájejte na malé kousky a rozmixujte. Poměr ovoce můžete měnit podle chutí vašich dětí. Přidat můžete i banán nebo broskev.

Aby se vám příkrm povedl a neměl hrudky, připravujte je ve výkonném mixéru Orava RM-2000, který disponuje silným 2 000 W motorem. Ten zpracovává suroviny tak, aby v nich byl zachován maximální objem minerálů, vitaminů a výživných látek. Právě proto je vhodný na přípravu dětských příkrmů, šťáv, ovocných dezertů, omáček, smoothie nebo polévek. Díky nerezovému 6-čepelovému noži můžete zpracovávat i takové suroviny, kterými jsou kostky ledu. Mixovací nádoba mixéru Orava RM-2000 má objem 2 litry a regulaci výkonu můžete měnit až do 32 000 otáček za minutu. Využít lze také funkcí Crusher, Smootie a Pulse. Mixér Orava RM-2000 se velmi snadno čistí a demontovatelné díly lze uložit do myčky nádobí.

Také byste do vaší kuchyně potřebovali jeden výkonný mixér, se kterým byste rozmixovali vše potřebné? Pak si na www.orava.cz určitě vyberete ten pravý mixér pro vás.