Pro kluky autíčko pro holky kočárek? Tak ať to stojí za to!

Také vzpomínáte na svého oblíbeného plyšového medvídka, panenku, policejní autíčko nebo kočárek, které vás provázely vaším dětstvím? Možná je dokonce ještě někde na půdě najdete. A co vaše děti, mají také hračky, na které budou s láskou vzpomínat?

Je smutným faktem, že velké množství hraček stěží vydrží jednu sezónu, natož aby se předávaly z generace na generaci tak, jak to bylo dřív běžné. Honba za nízkou cenou vypustila na náš trh záplavu „šmejdů,“ které jen stěží obstojí v každodenním provozu. A jenom vy jako rodiče to můžete změnit.

 

Co všechno se dá dělat s kočárkem pro panenku

Slyšeli jste někdy už o kočárkovém běhu? A co kočárkový karambol na chodníku nebo kočárková sedačka pro mladšího sourozence? To je jen malý nástin situací, kterým může být tato oblíbená hračka denně vystavena. Odolné plastové kočárky by však tohle všechno měly přestát bez úhony. Pevný plast se navíc tříštivě nezlomí ani nevytváří množství ostrých hran, o něž by se malé holčičky  mohly poranit. Kočárky za 500 však v této kategorii nehledejte, ale pokud přihodíte pár stokorun, narazíte na zboží, které vám prokáže mnohem lepší službu.

V e-shopu Hrackyzadobrekacky.cz si můžete vybrat z pestré nabídky hlubokých kočárků, sporťáčků, ale i oblíbených dvojkombinací v mnoha barvách. Který bude ten váš?

 

Kvalitní auto pro malého závodníka

Jízda po koberci přestane okolo třetího roku věku vašemu chlapečkovi stačit. A co potom? Určitě ho potěší elektrické vozítko, ve kterém může křižovat zahradu podle libosti. Ale ne tak ledajaké. Abyste svému dítěti zajistili maximální bezpečí a pohodlí, vsaďte na certifikovaná elektrická autíčka od známých značek. BMW, Audi nebo Bentley totiž zdaleka nedělají jen spolehlivá auta pro dospělé, stejnou lásku a péči věnují i jejich zmenšeným kopiím.

Vždyť který kluk by nechtěl mít stejné auto jako táta? V e-shopu Hrackyzadobrekacky.cz si vy i vaše dítě zaručeně vyberete. Všechna nabízená elektrická autíčka mají velmi podrobný popis se všemi důležitými specifiky, takže při svém nákupu zaručeně nešlápnete vedle.

Náš tip: Chcete jen něco malého, třeba jako odměnu za pěkné vysvědčení? Navštivte kategorii Interaktivní a naučné hračky s potřebami pro ty nejmenší i jejich školou povinné brášky a sestřičky. Nabídka je opravdu široká – inspirujte se!