Vhodné léky na vysoký tlak v těhotenství

Trápí Vás v těhotenství hypertenze? Nechcete chemické léky na vysoký tlak? Jak zmírnit bolesti hlavy a závratě? Poraďte se, zkuste přírodní léky na vysoký tlak.

Vždy jste byla zdravá a plná energie, celá fit a najednou, během těhotenství, se to změnilo? Trpíte nepříjemnými závratěmi, nespavostí a častými bolestmi hlavy? Bohužel, obvyklým neduhem těhotenství je změna krevního tlaku maminky. Nezoufejte, nejste jediná a vše se dá řešit!

Žádná maminka nechce ohrozit své miminko zbytečným užíváním léků. To samé pak platí i po porodu v době plného kojení. Miminka a klasické chemické léky se rády prostě nemají. To ale neznamená, že jste na celé toto období – a počítejte dobře, je to devět měsíců těhotenství a pak bezmála půl roku kojení – tedy rok a čtvrt, mnohdy rok a půl odkázána být v koutě a nestěžovat si a trpět!

obrazek

V období těhotenství pro zmírnění obtíží v souvislosti s hypertenzí nemusíte volit obávané klasické léky na vysoký tlak od lékaře. Vystačit si můžete s úpravou jídelníčku, zdravým pohybem a dostatečným a především pravidelným pitným režimem. Protože jste zodpovědná maminka, jistě nekouříte, ani neholdujete alkoholu v přílišné míře.

Pokud ani tyto úpravy nepomáhají, a Vy stále trpíte nevolnostmi z důvodu hypertenze, obraťte se na svého lékaře, případně i lékárníka a poraďte se, co pro zlepšení svého stavu můžete dále udělat, pokud nechcete užívat klasické léky. Například internetová lékárna Pilulka.com nabízí konzultace jak online, tak osobně na kamenné lékárně. V nabídce najdete široký sortiment s přírodními, bylinnými léky na vysoký tlak, které Vám zcela jistě alespoň částečně pomohou a stanou se tak vhodným doplňkem Vaší upravené stravy.

V průběhu porodu se ve většině případů krevní tlak upraví a maminky pak odchází z porodnice již bez potíží, nadšené a spokojené. Ale může se stát, že potíže budou přetrvávat a vy se dlouhodobému užívání léků bohužel nevyhnete. Vše ale vždy v první řadě řešte bylinkami a přírodními léčivy, které ve většině případů postačí.

obrazek (1)