Vlasy potřebují v létě ochránit

Sluníčko, dovolená, koupání, to vše se rychle blíží. Těšíme se na letní počasí, dny volna a opalování. Aby si radovánky na slunci užily bez újmy i naše vlasy, musíme jim pomoci.

Jsme zvyklí chránit si pokožku opalovacími krémy nebo lehkým oblečením, ale právě na vlasy často zapomínáme. A přitom v létě dostávají pořádně zabrat. Mořská nebo chlorovaná voda a UV záření udělají své a tak si pak stěžujeme, že máme vlasy vysušené, bez lesku a vyšisované. Jak tedy svým vlasům dodat vše potřebné a i po létě se pyšnit zdravou hřívou?

Základem je správná péče, která začíná už při mytí vlasů. Určitě není řešením se u moře nekoupat nebo neustále řešit, zda jste si nenamočili vlasy. Naopak, na dovolené si chceme užít každou chvilku a tak se potápíme a plaveme a vracíme se na pláž a zase do vody, vlasy necháváme volně schnout nebo je svážeme do culíku. Kvalitní šampon vlasy očistí, smyje z nich sůl i drobné nečistoty a zároveň regeneruje. Šampon After Sun od profesionální značky Goldwell využívá systém Sun System s UV filtry a olejem z maracuji, při mytí vlasy vyživí, dodá jim lesk a také ochrání před negativními vlivy slunce, mořské i chlorované vody a jsou tak připraveny na další den. Zapomínat nesmíme ani na hloubkovou regeneraci, ideálně formou vyživující masky. Péči šamponu dokonale doplní Goldwell After Sun 60sec maska na vlasy, která během pouhých 60 vteřin dokáže s vlasy zázraky. Rozdíl je viditelný ihned po použití, vlasy jsou lesklé, hebké a zářivé, navíc chráněné před agresivním sluncem i chlorované vodě z bazénů. Pokud se místo k vodě chystáte trávit čas na výletech, nezapomeňte na pokrývku hlavy a ochranný sprej s UV filtrem, aby i na suchu byly vlasy stále v kondici. Ochrání i barevné vlasy a dodá lesk, ten z řady After Sun od Goldwell koupíte na www.puls.cz a nejen to. Z pohodlí domova si můžete vybrat přípravky na péči o vlasy z nabídky profesionálních značek. Nemusíte běhat po obchodech, jednoduše vyřešíte vše přes internet a můžete se v klidu těšit na dovolenou.