Živá a mrtvá voda není jen mýtem z pohádek

Asi každý zná pohádkové zvěsti o živé vodě, která dokáže hojit rány nebo dokonce prodlužovat život. Věřte tomu nebo ne, ale určité podobenství živé vody skutečně existuje. Voda není jen párou, ledem nebo potůčkem, ale léčivou silou, která tak jako tak protéká naším tělem. Pojďme se v tomto článku podívat na mýty ohledně živé, mrtvé a stříbrné vodě. K čemu slouží a jaké účinky má na naše tělo?Živá voda

Určitě si vzpomenete na hrdinský příběh o živé a mrtvé vodě z pohádek, kdy chrabrému rytíři usekli hlavu. Nejdříve je nutné ho polít mrtvou vodou, aby mu hlava opětovně dorostla a teprve až pak ho pokapat živou vodou, aby znovu ožil.

Tento typ vody má skvělé hojivé, vysoušecí a stimulativní účinky. Dokáže senzačně prokrvit veškeré tkáně a tím i posílit lidský organismus jako celek. Pokud se alkalickou živou vodu rozhodnete popíjet s každodenní pravidelností, můžete se těšit na zpomalený proces stárnutí. Díky ionizaci vody se do lidského organismu lépe vstřebají látky jako je hořčík a vápník.

Živá voda je skvělou ochranou před útoky volných radikálů. Voda jako taková se chová jako silný antioxidant. Ve své podstatě se jedná o důmyslný prostředek k omládnutí a k navýšení odolnosti imunitního systému. Mrtvá a živá voda se nesmí ničím zapíjet ani zajídat. Vypijte ji takovou jaká je a nikterak ji neupravujte.

Kniha o živé a mrtvé vodě

Živou a mrtvou vodu si dnes může vyrobit každý, a to i v domácích podmínkách. Takto připravenou vodou můžete léčit opravdu velké množství nemocí. Pokud klasická medicína svými postupy selhává, určitě je živá a mrtvá voda skvělou alternativní šancí, jak opětovně získat zářivé zdraví.

Živá i mrtvá voda posiluje imunitní systém a zároveň ničí škodlivé látky. Dokonce i stříbrná voda, která získala svůj název podle obsahu iontů stříbra, má široké spektrum léčivých účinků. Zakupte si skvělou knihu na portálu Knihy dobra a pokuste se vyléčit nepříjemné zdravotní neduhy neinvazivní cestou v domácích podmínkách.