Originální dárky pro děti? Jedlé kytice

0

Máte děti školou povinné nebo dokonce ještě mladší? Vybíráte dárky k svátku, narozeninám a nebo dokonce pod stromeček a nevíte si absolutně rady? Děti milují hračky, ale stejně tak rádi mlsají. Skloubit příjemné s užitečným mohou Frutiko dárky, zdravé a chutné.

V případě, že se vybraný dárek netrefí do vkusu, bývají děti nemilosrdnými kritiky. Dokáží říct z plných plic, co se jim nelíbí a co by si příště představovaly. Chytří rodiče naslouchají, ještě chytřejší si nechají poradit.

Jak vypadá ideální dárek?

Ideální dárek pro dítě skvěle vypadá a ještě líp chutná. Pakliže je jeho složení ve zdravém duchu, není třeba váhat ani sekundu. Přímo fascinovány budou vaše ratolesti z jedlé kytice Mimoni, která v sobě skrývá banán, tmavou čokoládu, bílou čokoládu, mléčnou čokoládu, barevnou čokoládu a čokoládové kousky i imitaci animovaných seriálových figurek.

Velký úspěch sklidí i kytice Čokoládová fantasie z čerstvých jahod, namočených v mléčné čokoládě, zdobených bílou čokoládou, co potěší jako dárek ke každé příležitosti, a to především  mlsouny fajnšmekry. Kombinace je tak lahodná, že kytice nelze nesníst na posezení celou.

Pro holčičky

Speciální variaci pro holčičku představuje Minnie ovocná kytice pro holčičky, která se skládá z Minnie hrníčku a růžové čokolády na ananasu, jablkách a jahodách. Originální ovocná kytice vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Zdravý a chutný dárek je vyroben z prvotřídních surovin, přičemž ovoce je vždy čerstvé a v pravé belgické čokoládě je máčeno ručně při samotném výrobním procesu.

Pro kluky

Pořádnou porci mlsounské zábavy máme i pro chlapečky. Klučičí ovocná kytice Auta je krásný dárek, co potěší a vzbudí pozornost. To nejčerstvější ovoce a jahody namočené v pravé belgické čokoládě představují lahodnou směsici chutí, na které se nedá zapomenout.

Zdravé a jedlé kytice Frutiko jsou žádanou inovací, která nemá na trhu konkurenci. Objednat je možné i on-line a nechat si zásilku doručit kurýrem. Frutiko pro vás rozváží po celé České republice 7 dní v týdnu.