Pobyty s wellness pro děti jsou stále oblíbenější
2 min. čtení

Pobyty s wellness pro děti jsou stále oblíbenější

I děti si mohou užít wellness. Skutečně, je to tak. Doby, kdy bývaly wellness služby a procedury extra specialitou jen pro dospělé, jsou fuč. Předsudky ohledně dětí, jako rušivého elementu, se ukázaly jako liché, a tak na dovolenou i SPA pobyty vyrážejí houfně celé rodiny.

Provozovatelé wellness si stav chválí. Rodiny s dětmi bývají vděčnými zákazníky, na což reaguje stále více zařízení, které se snaží vycházet dětskému osazenstvu vstříc a fungovat na bázi „baby friendly“. Samozřejmě existují i taková zařízení, která si dětský smích a dovádění nepřejí, proto nesou označení „adult only“. Z hlediska výskytu jsou ale v naprosté menšině.

Na rodinné pobyty se specializuje čím dál víc hoteliérů, kteří v podnikání s dětmi vidí budoucí potenciál. Dokonale obsáhnou věkový medián 25-50 let, který aktuálně vychovává další nástupnickou generaci. Díky pro rodinné orientaci si přijdou na své naprosto všichni. Pro děti je často jako doplněk koncipován animátorský program, který dovolí rodičům ušetřit nějakou tu chvilku pro sebe.

Relax program myslí na všechny. Wellness pobyt umí  uspokojit všechny zúčastněné. Dospěláci si dopřejí zasloužený odpočinek ve finské sauně, parní lázni a hezký den zakončí na baru se skleničkou šampusu v ruce. Jejich ratolesti si užívají radovánek ve vodě, a to jak v bazénu nebo ve vířivce. Pokud je v hotelu k dispozici ještě nějaký suchozemský herní koutek nebo hřiště, pak je o zábavu a dobrou náladu perfektně postaráno.

Příznivci wellness dovolených mají jasno. Svých chvilek štěstí v relaxačním duchu se nechtějí vzdát ani ve fázi rodičovství. S přihlédnutím k věkovému rozpětí dětí lze vybírat ubytovací kapacity, které se hravé hosty přímo specializují a budou je vítat s otevřenou náručí.