5 módních doplňků, které musíte mít
2 min. čtení

5 módních doplňků, které musíte mít

Jdete s dobou a vždy se snažíte vypadat šik? V tom případě rozhodně musíte mít v šatníku kromě oblečení a padnoucí obuvi i další doplňky, které podpoří váš osobitý styl. Užijte si vzhled své oblíbené celebrity pomocí vhodně zvoleného outfitu a nebojte se nových kombinací.

1) Sluneční brýle

Ve svém šatníku byste rozhodně měli mít doplňky, které se hodí pro elegantní, ale i sportovní styl. Vyberte si dámské sluneční brýle podle typu svého obličeje a nebojte se mít víc těchto kousků. Rozhodně se vám vyplatí mít jedny sluneční brýle v autě, protože při řízení jejich clonu proti slunci oceníte. Sluneční brýle jsou navíc skvělým módním doplňkem a dokážou povýšit i obyčejné kousky oblečení na stylový outfit.

2) Módní kabelka

Pozorně vybírejte také kabelku, která by měla být dostatečně velká, aby se vám do ní vlezlo všechno, co potřebujete a zároveň by neměla vypadat jako krosna nebo cestovní taška. Vsaďte na neutrální barvy a vyberte béžovou, bílou nebo černou kabelku, která se dá zkombinovat se vším. Do kabelky rozhodně patří mobil, peněženka, dámské a pánské dioptrické brýle, klíče od domu, případně diář nebo blok na poznámky.

3) Designové šperky

Ať už milujete extravagantní nebo třeba romantickou módu, šperky ještě víc podtrhnout váš styl oblékání. Je na vás, zda si vyberte výrazné a barevné náušnice nebo dáte přednost decentní klasice. Nezapomeňte ani na hodinky, které jsou praktickým i designovým kouskem.

4) Pásek nejen do kalhot

Váš styl oblékání rozhodně nemusí být nudný. Použijte i doplňky odlišně než jste zvyklí. Pásek sice patří do kalhot, ale vy s ním můžete převázat i letní šaty nebo třeba delší košili. Hrajte si s módou a nebojte se kombinovat i zdánlivě nekombinovatelné kousky.

5) Zahalte se do šátku

Kromě toho, že šátek na hlavě a velké sluneční brýle pro ženy jsou téměř ikonické a připomínají nám celebrity z červeného koberce, využijete šátek v šatníku několika způsoby. Mezi nimi například použít šátek místo pásku, uvázat šátek na kabelku, případně jej použít do vlasů.