Angry Birds útočí, tentokrát jako LEGO!
2 mins read

Angry Birds útočí, tentokrát jako LEGO!

Žádný významnější počin v oblasti dětských filmů v posledních letech značce LEGO neunikl. A ani Angry Birds movie není výjimkou. Ještě dříve, než tento trhák dorazí do kin si můžete se svými dětmi vyzkoušet bourání věží a záchranu vajíček na vlastní kůži a na to s perfektně propracovaným licenčním setem LEGO Angry Birds 75826 Hrad krále Prasete.

Angry Birds začínali jako nenápadná hra určená pro mobilní telefony, ale velmi brzy se díky své oblibě propracovali až ke knižním příběhům, plyšovým hračkám, tričkům a dalším a dalším sběratelským předmětům, které si oblíbili nejenom děti ale i dospělí. Není divu, že se tohoto fenoménu s chutí ujalo i LEGO a to s precizností sobě vlastní. Zajímá vás, co všechno obsahuje nejnovější stavebnice  LEGO Angry Birds 75826 Hrad krále Prasete?

S legem si užijete zábavu úplně vždycky!

Předem je třeba říci, že stavebnice LEGO jsou určené pro aktivní hraní a v této stavebnici je akčních prvků celá řada. Díky funkčnímu katapultu můžete rozbourat minivěž nebo vystřelit bednu s dynamitem opatřenou křídly. Najdete tu také otáčecí věž, a skluzavku, po které zamíří zlatá vajíčka přímo do kotlíku, pokud je včas nezachráníte. Budovy můžete bourat vystřelováním kamenů i samotných postaviček Angry Birds. Cílové zóny i rozbourané budovy se velmi snadno opět sestavují a vy tedy můžete s dětmi nebo jejich kamarády soupeřit a získávat co nejvíce bodů za přesné zásahy. Schválně, kdo dokáže jako první srazit Prasokrále z jeho balkónu?

Doporučený věk dětí pro tuto stavebnice je 8-14 let a její rozměry jsou vskutku impozantní. Například Hradní věž Prasokrále měří na výšku 32 centimetrů, na šířku 10 cm a její využitelná hloubka pro hraní je 7 centimetrů. Postavičky lze snadno vkládat i vyndávat.

Sběratele pak budou určitě zajímat speciální postavy ve stavebnici LEGO Angry Birds 75826 Hrad krále Prasete. Najdete jich tu hned 5: Ruďáka, Prasokrále, Kuchťouna, mocného orla a prasečího předáka. Užijte si zábavu s LEGO Angry Birds™ už teď!