3 min. čtení

ASSO s.r.o.: „Prodáváme to, v čem žijeme!“

Protože dle vyhodnocení naší Politiky jakosti stále dochází k chybným a neodborným nejen v oblasti stavební sanitární keramiky a baterií.  Společnost ASSO s.r.o. byla založena v roce 1993 s cílem dovážet a následně prodávat obklady a dlažby té nejlepší kvality a jedinečného designu pro moderní život svých klientů.


ASSO s.r.o. má ambici povýšit tvorbu interiéru na vysoce sofistikovanou záležitost, kde hraje roli nejen výběr materiálů, ale i způsob jejich instalace. Hlavní důraz je kladen na přání zákazníka a jeho styl.

 Výhodou je přímý dovoz bez zprostředkovatelů a zajištění realizace týmem odborně proškolených profesionálů.

 

Co ASSO s.r.o. nabízí?

ASSO s.r.o. pro vás dováží stavební keramiku z Itálie. V nabídce jsou nejen obklady, dlažby, mozaiky, včetně letošního hitu „ živé sklo“, cihly a cihelné pásky, topná tělesa, sanitární keramika, ale i koupelnové doplňky, interiérový a zahradní nábytek a svítidla. Vše je poskládáno v kolekcích nejnovějších trendů, zároveň s důrazem na užitné vlastnosti.

 

Jak získáte výjimečnost pro svůj interiér?

ASSO s.r.o. se specializuje na vytváření komponovaných plastických ploch s 3D efektem, které každému interiéru dodají pečeť luxusu a výjimečnosti. Tato nadčasová technologie je unikátní vždy pro konkrétního klienta s důrazem na vysokou užitnost při maximálním estetickém vjemu.

 

Pro koho je ASSO s.r.o.?

Pro všechny, kteří se nespokojí se standardem z nabídky obchodních domů, ale chtějí si budovat svůj jedinečný prostor za pomoci špičkových designů a zaručené kvality.

 

 

 

Kde najdete pomoc?

Pro inspiraci a na pomoc při výběru otevřela společnost ASSO s.r.o. showroom s poradenským centrem v Biskupské ulici v Praze. Zde vám pomohou vyřešit vaše starosti s volbou materiálů i barev, naplánováním interiéru i  zajištěním veškerých prací ve velmi krátkých termínech.

 

Konzultace s našimi poradci vám ukáže správnou cestu mezi celou škálou barev a možností, předvede nejsoučasnější trendy a pomůže naplánovat realizaci. Jedině profesionál vám poradí, zda ve vašem domě bude vhodná dlažba z keramiky nebo kamenná, jaké zvolit umyvadlo a baterie a kam umístit topné těleso. Pomůže vám poskládat barevné a materiálové kombinace v originálním řešení přesně pro vaši potřebu tak, aby celek působil kompaktním dojmem.

 

Kdy je čas na návštěvu showroomu ASSO?

Uvažujete-li o stavbě domu nebo rekonstrukci bytu, nevíte si rady s vybavením a materiály, které chcete použít ať už do koupelny, kuchyně nebo na terasu či garáž. Na prohlídku se určitě vydejte i jako na výstavu pro načerpání přehledu o nových stylech moderního bydlení.

 

ASSO s.r.o. : „ Prodáváme to, v čem žijeme a v čem můžete žít i vy!“

Adresa showroomu ASSO : Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

 

www.asso.cz