2 min. čtení

Biolampa umožňuje revoluční léčbu světlem!

Máte zdravotní problémy a stále hledáte správný způsob léčby? Nezabírají vám léky ani masti? Pokud chcete svůj zdravotní stav zlepšit, máte možnost, biolampa Vám pomůže!. Můžete vyzkoušet revoluční léčbu pomocí světelné terapie.

 

 

Jedinečná technologie biolampy

Biolampa Biostimul je patentovaným výrobkem společnosti Biotherapy s.r.o., která se specializuje na výzkum, výrobu a prodej biomedicínských systémů a produktů určených pro péči o zdraví. Biolampa Biostimul je výsledkem dlouholetého výzkumu a je vrcholným léčebným přístrojem, který využívá léčebné účinky světla v podobě metody Fotonyx.

 

Profesionální léčba v pohodlí domova

Biolampu Biostimul si můžete nyní pořídit i domů. Biolampa Biostimul je vyráběna ve dvou modelech. Levnější biolampa Biostimul BS 103 a dražší verze již s parametry profesionálních medicinských přístrojů biolampa Biostimul BS 303. Pro oba modely platí stejně široké spektrum onemocnění, které dokáží léčit.

 

 

S čím biolampa pomůže?

Biolampa je účinná v léčbě mnoha onemocnění. V první řadě to léčba nemocí pohybového aparátu. Biolampa Biostimul má prokazatelně pozitivní účinky při léčbě artrózy, artritidy i revmatismu. Pomáhá i při jiných bolestech kloubů nebo a při bolestech zad. Prokazatelně pozitivně působí Biolampa Biostimul i při léčbě kožních obtíží. Hodí se na léčbu poúrazových defektů, plísní, akné, jizev, diabetických i bércových vředů, pooperačních ran a podobně. Navíc biolampa pomáhá i při stomatologických obtížích nebo při obtížích oběhového systému.

 

Jak biolampa funguje?

Biolampa Biostimul využívá k léčbě infračervené záření. Zjednodušeně řečeno: biolampa Biostimul vyzařuje světelný paprsek, který dopadá na buňku. Buňka na paprsek reaguje tím, že zvýší svůj metabolismus – tedy buňka zvýší svoji aktivitu a tím začne lépe a rychleji pracovat. Biolampa Biostimul tak využívá přirozené schopnosti organismu regenerace, jen ho tak trochu „nakopne“ k vyšší aktivitě.

 

Více informací o účincích biolampy Biostimul naleznete na www.biolampa.net .