Byty u parku: metropolitní bydlení pro všechny
3 mins read

Byty u parku: metropolitní bydlení pro všechny

O výhodách bydlení v metropoli není třeba sáhodlouze vyprávět. Všichni totiž moc dobře vědí, že Praha nabízí jistotu pracovních příležitostí a možnosti profesního růstu. Metropole je lákavá i s ohledem na množství škol nebo kulturního vyžití. Velkoměsto je jednoznačně místem, které nespí, proto se hodí koupit byt přímo v jeho srdci. A ne ledajaký! Společnost Metrostav Development v současnosti doprodává poslední jednotky v rámci projektu Byty u parku. K nastěhování budou už za několik málo měsíců, což je více než zajímavé.

Posledních osm bytů v nabídce

Z celkového počtu 272 bytů zbývá k prodeji od developera posledních osm. Pořídit byt na Praze 3 je tak šance pro ty, co chtějí bydlet ve svém už začátkem příštího roku, kdy je naplánovaná kolaudace všech jedenácti bytových domů vznikajících v rámci této etapy výstavby. Lokalita horního Žižkova, kde se Byty u parku nachází, totiž v posledních letech prošla mohutnou výstavbou zejména v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Nové bytové domy jsou podél ulice Malešická, kde jsou také zastávky městské hromadné dopravy.

Menší i rozlehlé bytové jednotky

A které byty jsou aktuálně v nabídce? Mezi posledními volnými jednotkami jsou dispoziční řešení od 1+kk po 4+kk, které jsou včetně terasy, lodžie nebo předzahrádky. Součástí je rovněž sklepní kóje nebo komora, které slouží pro uložení sezónních nebo sportovních věcí, garážové stání v podzemí si lze dokoupit. Domy přímo navazují na park Židovské pece a skvěle zapadají do reliéfu krajiny. Samotný Žižkov je atraktivním místem pro rodiny nejen s ohledem na perfektní dopravní dostupnost, ale také vzhledem k sociální a občanské vybavenosti.

Úžasné místo pro život

Třetí městská pražská část je skvělým místem pro život. Oplývá zelení, v okolí je nespočet parků a lesopark nabízející sportovní vyžití i místa pro procházky a relaxaci. K tomu se nabízí v okolí veškeré služby, sportovní a rekreační aktivity. A co víc? Žižkov je také kulturním centrem metropole, je domovem mnoha divadelních scén včetně Žižkovského divadla Járy Cimrmana nebo hudebních klubů, nezávislou tvorbu pak zastupuje kino Aero. Komu výčet stále nestačí, měl by vědět, že podle mnohých se nachází na Žižkově největší množství hospod, hospůdek nebo restaurací ze všech čtvrtí v Praze.