Chcete se vyhnout stereotypu ve vztahu? Vyrazte na víkendový pobyt
2 mins read

Chcete se vyhnout stereotypu ve vztahu? Vyrazte na víkendový pobyt

Víkendové pobyty zažívají v posledních letech velký boom. Jsou totiž ideálním způsobem, jak si odpočinout od celotýdenního stresu a námahy v práci. Speciálním případem jsou víkendové pobyty pro dva, které mohou i utužit partnerské vztahy, navodit ztracený pocit intimity a narušit zaběhnutý stereotyp.

Pokud chcete zažít romantický víkend, vyrazte do hotelu Romantick v Třeboni. Jak jeho název napovídá, je to ideální místo pro zamilované páry. Čekají na vás květinové pokoje i přátelské přivítání.

Večeře při svíčkách i soukromí ve vířivce

Součástí víkendového balíčku je například tříchodová večeře při svíčkách a relaxační masáž šíje a zad pro unavené svaly, jen sami dva můžete strávit hodinku v hotelovém spa Slunečnice, kde se nachází sauna a vířivka. Připraven pro vás bude vonný nálev do vany, ovocná mísa i relaxační hudba.

Kromě toho získáte i vstup do vyhlášených lázní Sole Felsen Bad, které se nacházejí v rakouském Gmündu – pouhých 30 kilometrů od Třeboně.

Projděte si ale i samotnou Třeboň, je totiž ideálním místem na romantické procházky. Hotel se nachází nedaleko Bertiných lázní a celé historické městečko je obklopeno krásnou přírodou.

Navštivte největší hotelový wellness komplex

Pokud byste rádi poznali další páry, z nichž by se mohli stát vaši přátelé, vydejte k přehradě Lipno. Tamější Wellness Hotel Frymburk je totiž největším hotelovým wellness komplexem v České republice.

Hotel nabízí exkluzivní masáže, kosmetické kúry, nejrůznější druhy koupelí a lázní či hydromasáže. K dispozici je i Saunový svět a Solná jeskyně zprostředkovávající relaxaci v unikátním mikroklimatu. Kromě toho má hotel i nadstandardní ubytování a výjimečné gastronomické služby. Pokud chcete odpočívat aktivně, využijte aqupark, fitness, kurt na squash či tenis, nebo si zahrajte bowling.

Za prohlídku rozhodně stojí i samotné městečko Frymburk a jeho okolí. Nedaleko se nachází třeba hrad Rožmberk či Český Krumlov. Nudit se určitě nebudete.