Chcete umýt okna ve firmě nebo v domě? Jednoduše, čistě, levně? Čištění fasád Praha!
4 mins read

Chcete umýt okna ve firmě nebo v domě? Jednoduše, čistě, levně? Čištění fasád Praha!

Moji prarodiče mají pěkný domek a krásnou zimní zahradu. Jediná nevýhoda je starost s prosklenými plochami. Oni sami na to už moc nestačí a podle toho to tak trochu vypadá. Domluvila jsem jim firmu na čištění oken.

Do naší firmy jezdí čistit okna A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken Praha a jsme s nimi velmi spokojeni, takže jsem věděla na koho se obrátit. Vím, že využívají klasickou metodu čištění. Okna umyjí, setřou gumovou stěrkou, a když proschnou, důkladně je vyleští suchou plenou ze 100% bavlny. Je to jejich tajemství, co se čištění a hlavně leštění oken týče. Nepoužívají totiž žádná leštidla. A to z toho důvodu, že leštidla prach a nečistoty přitahují a okna jsou znečištěná mnohem rychleji.

Jejich specialitou je také nano impregnace. Tou okna ošetřily u nás ve firmě a pak stačí na jejich údržbu pouhý déšť a nebo proud vody a okna jsou zase krásně čistá. Vážné skvělá metoda. Jsou prostě odborníci.

Prarodiče nijak neprotestovali a tak jsem jim tedy čištění oken domluvila. A SERVIS přijel a dal se do práce. Bylo potřeba umýt nejen okna, ale i parapety, rámy, kliky atd. Pánové s tím neměli nejmenší problém, vůbec nebylo třeba je na to upozorňovat, sami se práce chopili s velkou pečlivostí. Odstranili i pavučiny a všechna okna rozdělali a umyli i zevnitř.

Je to jejich práce, já vím, ale řekněme si to na rovinu, kolik řemeslníků je takto pečlivých a pracovitých?

Já i oba prarodiče jsme byli nadmíru spokojeni. A prarodiče byli rádi, že se o okna a zimní zahradu nemusí zase chvíli starat. Doporučili je i svým známým a sousedům, a tak i já je musím doporučit dál. Děkujeme!

Koberce bez psích chlupů. Jak? Jednokotoučové čištění koberců Praha!

Máme doma dva psy. A když říkám doma, myslím tím doma. Máme je rádi, ale někdy dokážou nadělat pořádný nepořádek, nemluvě o tom, že po celém domě po nich zůstávají chlupy. Ty se špatně vysávají, úplně je odstranit z koberce je snad skoro nemožné. A nakonec máte psí chlupy všude.

13113378 - carpet cleaning

Nemohli jsme přece takhle žít. Chtělo to odbornou pomoc úklidové firmy. Objevili jsme tu nejlepší. Objevili jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., jednokotoučové čištění koberců Praha. Neváhali jsme se jim ozvat a objednat si u nich čištění.

Už při telefonátu bylo vidět, že zákazník je u této firmy na prvním místě. Čištění našich koberců mohlo proběhnout hned za dva dny. Pracovníci A SERVISU přijeli v dobré náladě a pečlivě vybaveni. Netrpělivě jsme čekali, co se bude dít. Svoji metodu čištění označují jako strojovou, tudíž si přivezli na pomoc kotoučový stroj, který pomocí dlouhých štětin vyčistí koberec až do hloubky.

Stroj vypadal trochu nebezpečně, ale pracovníci naopak vypadali zkušeně a důvěryhodně. Dali se do práce a bez zbytečných prostojů měli do pár hodin hotovo. Přišlo nám to jako chvilka vzhledem k tomu, kolik plochy koberců bylo třeba vyčistit od psích chlupů, a ne jen od nich.

Nevěřili jsme svým očím, když jsme se na čisté koberce šli podívat. Po chlupech ani stopy, navíc celkově byly koberce živější. To jsme tedy nečekali. Služby A SERVISU hodláme rozhodně využívat i nadále, protože psi pelichat nepřestanou a o takhle čisté koberce už nechceme přijít. Je to radost vidět, co tato firma dovede.