Chcete zhubnout a udržet si pěknou postavu ?

0

Nebo jen pro sebe a svůj dobrý pocit něco udělat ?

Odpověď najdete v našem komplexním centru, specializovaném na hubnutí, formování postavy a odstranění celulitidy pomocí těch nejmodernějších metod. Snažili jsme se do našeho programu zařadit opravdu ty nejúčinnější procedúry.

 

Kdo má rád zdravý pohyb, určitě si oblíbí cvičení ve VacuShape. Co to vlastně je ? VacuShape – časově nenáročný revoluční aerobní stroj napomáhající cílenému spalování tuků problémových partií, odstraňování celulitidy, aktivující krevní oběh a lymfatický systém. Kde jinde se krásně propotíte, spálíte tuky a získáte příjemný pocit ze zdravého cvičení?

 

Je ale třeba i myslet na aktivaci lymfatického systému. K tomu vám můžeme nabídnout lymfodrenáže pomocí těch nejmodernějších přístrojů. Lymfatická masáž se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu, stroje jsou zaměřené na nastartování lymfatického systému odvádějícího škodlivé látky z těla. Jsou vhodné pro každého, koho bolí nohy, nebo má pocit tzv.těžkých nohou. Jsou vhodné i jako léčebná metoda pro pacienty trpící diabetickou neuropatií, ischemickou chorobou dolních končetin, dnou a dalšími chorobami.

 

 

 

 

Každému, kdo chce výsledky rychle a viditelně, a do dnešní doby se otřásl hrůzou při slovu liposukce, nabízíme ošetření bezbolestnou liposukcí pomocí přístroje Exilis. Exilis  je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání. Díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul dosahuje EXILIS revolučních výsledků a právem se mu říká bezbolestná liposukce. Dá se klidně mluvit o revoluční metodě redukce tukových polštářů. Exilis formuje problematické částí těla, zlepšuje elasticitu pokožky, zkvalitňuje strukturu pokožky a zmírňuje projevy celulitidy. Nyní nově nabízíme novou metodu k omlazení pokožky, redukci vrásek kolem očí, rtů a v oblasti krku, a vypnutí pleti pro ženy a muže všech věkových kategorií.

 

 

V našem studiu se vám bude odborně proškolený personál ochotně věnovat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku a byli sami se sebou spokojení! Objednejte se na konzultaci a vyzkoušení stroje VacuShape zdarma! Těším se na vás.

Vaše MUDr.Jana Pithard

 

 

Medworldstudio

Praha 6, Říčanova 51a

233 311 200, 724 321 090

 

 


www.medworldstudio.cz