Čištění koberců v našem domově především s kvalitní dezinfekci. Hloubkové tepování Brno
4 mins read

Čištění koberců v našem domově především s kvalitní dezinfekci. Hloubkové tepování Brno

Jsem sociální pracovnicí v sirotčinci a spolu se svými kolegy se zde dětem snažíme vytvořit to nejlepší prostředí, jaké můžeme. A mít všude čisto a uklizeno je jednou ze základních podmínek. Jenže pro naše uklízečky začíná být čím dál těžší udržovat koberce, avšak zároveň jsme nechtěli nechat koberce špinavé. Proto jsme si na jejich vyčištění najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubková dezinfekce, čištění koberců Brno. Měli vynikající recenze na internetu a tak jsme věřili, že to nebudou vyhozené peníze.

A skutečně nebyly, protože je zbavili veškerých skvrn a nečistot, což je pro nás důležité především z hygienických důvodů, když mluvíme o prostoru, který mám být domovem pro několik dětí. Lidé z firmy A SERVIS LIPKA na čištění použili metodu strojového kotoučového čištění, která navíc po čištění na kobercích nezanechává žádné fleky.

Za další výhodu považujeme i to, že po použití jejich speciálních přípravků jde i nově vzniklá špína snadněji z koberců dolů. A to i za použití obyčejnějších čisticích přípravků, které se dají sehnat v drogerii. Naše uklízečky nemají potom s koberci tolik práce, a to ani když na nich přistanou štětce od temper nebo mrkvová šťáva.

Čištění koberců Brno našemu centru vždy zajistí koberce v perfektním stavu. Mezi jejich služby patří i mytí oken, kterou v budoucnu také využijeme, protože máme jistotu, že s jejich výsledkem budeme spokojeni. Doufáme, že jsme tak pomohli ve výběru všem, kteří poptávají nějaké úklidové služby, protože i my si vždy prvně snažíme ověřit na internetu a zkušenostech ostatních.

Rotační kartáčové čištění, voskování podlah. Nano impregnace Brno

Při výběru úklidové firmy na čištění podlah u mě doma jsem byla dost skeptická. Několikrát jsem si nechala čistit podlahy ve firmě, ale nikdy to nedopadlo podle mých představ, takže jsem prvně zkoušela podlahu vyčistit sama. Ale výsledek byl stejný, jenom jsem s tím měla práci navíc. Takže jsem tedy dala na variantu, kterou jsem chtěl nechat jako úplně poslední, a to, že zavolám firmu, která se čištěním podlah zabývá.

47973152 - background  and texture of walnut wood decorative furniture surface

Prohledala jsem internet a přečetla si recenze na různé firmy a nejlépe se jevila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, voskování podlah, hydrofobní impregnace Brno. Domluvila jsem si s nimi tedy termín, kdy přijedou moji podlahu vyčistit a oni zase vypracovali finanční návrh, se kterým jsem souhlasila.

Cena byla sice o něco vyšší, ale všichni na internetu psali, že to vážně stojí za to. A musím říct, že jejich recenze nezklamaly. S výsledkem jejich práce jsem byla nadmíru spokojená. Moje podlaha byla skutečně pořádně vyčištěná, co vyčištěná, byla jako nová. Tímto bych chtěla všem tento druh čištění od firmy A SERVIS LIPKA vřele doporučit, protože dokázala přemoci i můj skepticismus.

Jedinou nevýhodou služby čištění podlah Brno od firmy A SERVIS LIPKA touto strojovou metodou je, že je o něco dražší než u většiny firem. Ale za tu kvalitu, kterou mi nabízejí, jsem ochotná si připlatit. Navíc zaměstnanci jsou fakt velmi slušní a profesionální, takže až si od nich nechám podlahu čistit příště, vím, že ani nemusím být u toho doma. Další výhodou je, že nabízejí i řadu dalších služeb, jako je čištění oken, odstraňování plísně a podobně, takže to má člověk vše hezky při jednom.