Dámské overaly mají styl a šmrnc. Dáte jim šanci i vy?

0

Ačkoli se na předních módních příčkách objevují teprve několikátou sezonu, získávají si své čestné místo nejen v ženských srdcích, ale i šatnících. Na první pohled připomínají dětmi nenáviděnou podobu kombinézy, která za vás řeší dilema v podobě, co si vezmete na sebe. Jejich největší předností je dokonalá univerzálnost, maximální pohodlí a skutečnost, že se opravdu příjemně nosí. Pohráváte si otázkou, o čem je řeč? Pak si pojďte společně s námi představit stylové a šmrncem nabité overaly pro ženy, kterým byste bez rozmyslu měli dát šanci i vy!

 

Obyčejný nebo jednoduše dokonalý?

Overal v sobě spojuje kalhoty s topem, což již na první pohled značí o jediném: stačí si jej navléknout a můžete vyrazit, aniž byste dlouhé minuty strávili před otevřenou skříní vymýšlením vhodné kombinace jednotlivých kousků. Vybírat můžete mezi krátkými i dlouhými modely, které se od sebe liší nejen střihem či délkou, ale i barvou, vzorem či motivem. Hitem léta budou overaly pyšnící se květinovými či zvířecími motivy, ve kterých budete doslova nepřehlédnutelná.

 

Jak si vybrat ten nejlepší?

Říkáte si, jaký overal je ten pravý právě pro vás? Jestliže si nevíte rady s výběrem, doporučujeme mezi overaly pro ženy vybírat podle příležitosti, kam se jej rozhodnete nosit. Pro horké letní dny, kdy si budete chtít vyrazit k vodě nebo na podvečerní procházku, je více než perfektní volbou šortkový overal, který vám poskytne maximum vzdušnosti a volnosti. Naopak pro večírky nebo společenské akce volte elegantní modely nejlépe v jednobarevném provedení a dlouhém střihu, který je ještě vhodné doplnit zajímavými doplňky. Na volný čas máte naprosto volnou ruku a nemusíte se omezovat ani délkou ani barevným provedením. Dostatek inspirace je pro vás připraven na Fenomen-Moda.cz, kde se můžete nechat okouzlit mnoha přitažlivými modely.