Do oázy relaxace začernalé spáry nepatří
3 min. čtení

Do oázy relaxace začernalé spáry nepatří

Každý všední den vypadá stejně a po týdnu toho již máte plné zuby. Velké vytížení v práci nedává moc času na rodinný život, natož na chvíli pro sebe. Večer přijdete domů. Uvaříte večeři. Postaráte se o své nejbližší, ať už jsou to děti, manžel, nebo vaše kočka a konečně chcete chvilku sama pro sebe. Ideálním odpočinkem je asi pro každou z nás horká vana, nebo minimálně půlhodinové postávání pod proudem sprchy, nahřívající naše unavená záda. Koupelna je místo, kde máme tu vytouženou chvilku samy pro sebe. Místo pro tu správnou relaxaci. Místo, kam se můžeme zavřít, když nemáme chuť s nikým mluvit. Kde si můžeme pustit hudbu, z plných plic si zazpívat, anebo si naopak užít alespoň chvilku ticha. Místo pro tu správnou očistu, kde si můžeme připravit voňavou koupel, zlepšit si náladu a nasbírat zpátky energii.

Když ale koupelna nevypadá právě nejlépe a silikon okolo vany má načernalý nádech, raději zapomenete na koupel. Někdy, i když drhnete, jak můžete, prasklin a začernalého nádechu se ne a ne zbavit.

Výměna silikonu ve spárách pro většinu z nás ale nepřipadá v úvahu – je náročná jak časově, tak finančně. Když jsem poprvé takovou akci chtěla uskutečnit, náš šikovný řemeslník mi dokonce řekl, abych silikon odstranila sama a on to tedy pak milostivě vyspáruje. Silikony je potřeba většinou nechat 24-48 hodin, a to nemluvě o tom, kolik času mi zabral úklid po řemeslníkovi.

Ráda zvládám věci sama a věřím, že v dnešní emancipované době to u vás nebude jiné. Když mi tedy moje babička, která by strčila do kapsy všechny řemeslníky, doporučila Ceresit RE-NEW – obnovovač silikonů, byla to pro mě opravdová spása. Aplikace je totiž velmi jednoduchá a zvládne ji každý, nanáší se pouhým tahem. Není potřeba odstraňovat staré silikony, ani použít nanášecí pistoli nebo jiné nářadí.

 

Chcete vidět, jak s Ceresitem pracuje?

Je dokonale přilnavý, elastický, voděodolný, bez zápachu, a hlavně si na něj žádná plíseň nepřijde. Koupelnu jsem mohla používat už po šesti hodinách.

Pokud se chcete poprat s popraskanými a začernalými spárami a užívat si své chvilky klidu v čistotě, vyzkoušejte Ceresit RE-NEW. Obložení po něm vypadá jako nové, a hlavně bez plísní!

Nyní existuje řešení i pro ty z vás, kteří si vybrali šedou barvu silikonu, protože Ceresit RE-NEW je nyní i v šedé variantě. Spárům vdechne zpátky barvu holubičí šedé.

Více na www.stop-vlhkosti.cz