Dovolená plná adrenalinu, které zkrátka neodoláte!
3 mins read

Dovolená plná adrenalinu, které zkrátka neodoláte!

Jaro nám již kraluje v plné parádě, a proto se není čemu divit, že spousta z vás začíná přemýšlet nad vhodným cílem jejich letošní dovolené. Jarní období se překulí jako voda a než stihnete cokoli namítnout, nejlepší volná místa budou dávno zarezervovaná. Otálet se v tomto případě určitě nevyplatí! Pokud ještě nemáte plán, jak strávit letošní léto, máme pro vás zajímavý tip, kterému odolá jen málokdo! Sjeďte řeku ve velkém stylu a zažijte dovolenou plnou adrenalinu i zábavy na jedné z nejvyhledávanějších řek v České republice!

 

Slunce, voda, zábava – co víc si přát?

Nebráníte-li se sportovním aktivitám a nedělá vám problém vynaložit ze sebe maximální úsilí, hoďte lenošivé dovolené někde u moře za hlavu a zkuste to letos jinak. Nejenže tak uděláte něco dobrého pro své zdraví i fyzičku, ale zároveň utužíte vzájemné vztahy, neboť dva lidé na jednom raftu si musí navzájem důvěřovat. Ať už do plavidla sednete s kýmkoli, budete chtít mít jistotu, že udělá maximum pro vaše bezpečí – a to samé on bude čekat i od vás. Dovolená plná sluníčka, čerstvého vzduchu, vody a zábavy – co více od příjemně stráveného času ještě čekáte?

 

Nedělejte si starost o vybavení

Zaujal vás náš nápad, ale máte strach, že pořízení veškerého potřebného vybavení vyjde na nekřesťanské peníze? Pak věřte, že vaše obavy jsou naprosto zbytečné! Půjčovna raftů Ohře vám pro vaši plavbu ochotně zajistí vše, na co si jen vzpomenete. Půjčovna vám nabízí prakticky vše počínaje zapůjčením raftu, pokračujíc přes poskytnutí vodáckého vybavení a končíc přepravou osob i jejich materiálů. Dovolená bez práce – nebyl to vždycky váš sen?

 

Proč vyrazit právě na Ohři?

Pohráváte si s myšlenkou, proč se mezi škálou sjízdných řek rozhodnout právě pro tuto? Ohře je řeka, která vás překvapí nejen svou střídavou rychlostí či tu a tam nějakou přehradou – kromě adrenalinové plavby vám ochotně nabídne i úžasný výhled na okolní scenérie, které určitě stojí za povšimnutí! Nemluvě o skutečnosti, že Ohře je hned druhá nejlépe tekoucí řeka v naší republice, a proto je vhodná i pro nezkušené začátečníky.