Hledáte tip na dovolenou? Chalupa Roubalka vás nadchne!

Tu pravou romantiku Krkonoš nenajdete v klasických hotelích nebo při náročných výšlapech, po nichž vás opět čeká návrat do obyčejného hotelu. Takovému zážitku musíte jít aktivně vstříc. Chalupa Roubalka pro vás bude jistě to pravé!

Klidné místo s výhledem do korun stromů a příjemně šumícím potůčkem – přesně takové si pro realizaci svého nejnovějšího projektu vybral Martin Roubal. Nádherná chalupa Roubalka nese jeho jméno a zároveň odkazuje na jedinečnou tradici lidových roubenek, jež bohužel v dnešní době nacházíme na krkonošských vazích stále řidčeji.

 

Bydlení jako v historickém skanzenu

Tak si možná budete prvních několik hodin připadat. Hlavním lákadlem Roubalky je totiž historicky věrný nábytek, který však lze bez obav využívat při každodenních činnostech. Vyzkoušejte si, jak se spí na tradičních postelích z masivu, zatopte si v kamnech nebo okuste svébytný půvab tónů naladěného piana, linoucích se skrz celou chalupu. Děti zase ocení krásné hřiště skoro na zápraží a množství prostoru pro své aktivity na bezpečné zahrádce.

Každý ze tří čtyřlůžkových apartmánů je originálně zařízený, takže si můžete vybrat podle svého gusta a momentální nálady. Ale není to jen historie, ze které byste měli být nadšeni. V podání Martina Roubala se totiž skvěle snoubí s relaxací a pohodou, které vám mohou nabídnout pouze současné trendy. A co máme na mysli?

Například venkovní bazén, saunu, gril nebo pípu, z níž teče jen to nejlepší pivo. Nechybí samozřejmě ani televize a vysokorychlostní WI-FI připojení, abyste se o své jedinečné zážitky mohli pohodlně a hlavně okamžitě podělit se všemi, které máte rádi. A až vás lenošení v chalupě Roubalka omrzí, můžete se vydat na zajímavou vycházku po okolí. Budete totiž ubytovaní přímo u krásného městečka Černý Důl s množstvím zajímavých kulturních památek i naučných stezek v okolí. Stačí si jen zvolit to, co bude právě vašemu srdci nejmilejší.