Hravé doplňky Santoro London pro mámu i dceru
2 mins read

Hravé doplňky Santoro London pro mámu i dceru

Každá žena je i v dospělosti ve skrytu duše pořád malou holčičkou, která si potrpí na hravé doplňky. Občas má náladu být za dámu, někdy navenek raději projeví tu holčičí hravost. A právě pro takové příležitosti jsou tady výrobky Santoro London.

Značku Santoro pravděpodobně znáte, jen o tom nevíte. Jejich postavičky jsou natolik typické, že se nedají s ničím zaměnit. Přichází v různých kolekcích, mají rozličné šatičky a účesy. Najdete je na hrnečcích, taškách a kabelkách, žabkách, peněženkách, kosmetických taštičkách a dalších doplňcích.

 

Kvalitní styl z Londýna

Firma, jak napovídá název, sídlí v Londýně. Začínala jako malé designové studio a vyrostla do mezinárodně známé společnosti. Zaměřuje se na umění, barvy a kreativitu, což je z jejich výrobků dost patrné.

Vyrábí opravdu široké spektrum doplňků od papírenských potřeb přes panenky na hraní až po diáře. Vše je rozdělené do tematických kolekcí. Některé jsou zaměřené na kočky, jiné na sovy či pohádky. Nechybí oblíbená Rapunzel s vlasy, které spouštěla z věže, či Červená karkulka. Všechny postavičky jsou však zpracovány stejným grafickým stylem. Firmu Santoro London prostě poznáte na první pohled.

2_thumb_santoro-hneda-kabelka-mirabelle-augustine-A

Vzory jsou hravé, ale rozhodně ne dětské. Doplňky nejsou prezentovány jako dětské zboží, kabelky Santoro běžně nosí i dospělé ženy. Koneckonců mohou se o ně podělit se svou dcerou.

 

Kde sehnat nejoblíbenější výrobky

Mezi nejžádanější výrobky značky u nás patří kabelky a peněženky Santoro. Nejoblíbenější kolekcí je pak Mirabelle, která se vyznačuje jemnými ženskými odstíny růžové.

Santoro London bohužel v Česku nemá žádný svůj obchod. Oficiálním prodejcem značky je e-shop Different.cz, kde najdete širokou nabídku různých doplňků. Nechybí zmiňované kabelky a peněženky ani kolekce Mirabelle. Zkuste zapátrat a vybrat dárek pro dceru, kamarádku nebo sama pro sebe. Santoro London dělá radost ženám každého věku.