JAK UŠETŘIT V NOVÉM ROCE

0

Hlídáte si ceny kosmetiky a dalších drogistických produktů ?


Ve vašem hledáčku by neměla chybět drogérie a parfumérie ROSSMANN. Pro rok 2011 připravila pro své zákazníky řadu pravidelných slev a výhodných nabídek. 

 

V sudé týdny na vás čeká leták s akčními cenami. Tyto produkty nakoupíte opravdu za nejvýhodnější ceny. Každý lichý týden najdete v prodejnách ROSSANN slevu 25% na vybraný sortiment.  S 25% slevou můžete v tyto týdny nakoupit například parfémy, dětskou kosmetiku nebo třeba pleťové krémy. Sortiment produktů s 25% slevou je rozmanitý a je neustále obměňován. Každé liché pondělí je připravena navíc akce „drcení cen 1+1 zdarma“, při které získáte za cenu jednoho výrobku další zdarma.

 

Pracovníci drogérie a parfumérie ROSSMANN pro své zákazníky neustále monitorují nejžádanější produkty a udržují u nich nejnižší ceny v porovnání s konkurencí. U těchto nejprodávanějších produktů vždy dostanete nejlepší cenu.

 

I v roce 2011 se můžete těšit na letní a zimní magazín, který nabízí nejen skvělé čtení, ale i tipy na výhodné nákupy. A kdo by nechtěl na letní sezónu výhodně nakoupit například opalovací krémy a před Vánoci získat nápady na kosmetické dárky za skvělé ceny?

Pro maminky je pak v průběhu roku připravena slevová knížka, ve které naleznou slevy na dětský sortiment.

V drogériích ROSSMANN nakoupíte po celý rok vždy výhodně a vaše kosmetická výbava se může každý týden rozrůstat o nové akční výrobky.