Je tu profesionální firma na čištění koberců! Hloubkové tepování Brno

0
7750925 - living room in luxury home with wood floors

Před rokem jsme s manželem hledali nějakou profesionální firmu, která by se nám starala o koberce v našem domě. Přeci jen jsme oba časově dost vytížení, takže to sami dělat nemůžeme a upřímně, ani se nám nechce. Hledali jsme proto na internetu, kde jich bylo opravdu hodně, ale problém byl, koho si vybrat. Komu věřit a kdo to bude dělat opravdu dobře. Ptali jsme se ještě známých, jestli neznají nějakou firmu nebo nemají s nějakou kladné zkušenosti.

Nakonec nám byla doporučena firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., generální čištění koberců Brno, která měla na internetu opravdu nespočet kladných recenzí a hodnocení od zákazníků. Tak jsme neváhali a tuto firmu jsme kontaktovali. Už jen z telefonátu jsme měli příjemný pocit, protože slečna byla velice milá, vše nám vysvětlila a hned nám nabídla termíny, ze kterých jsme neměli problém si vybrat a nakonec nám zaslala i cenovou nabídku, která byla naprosto přijatelná. Moc nás tento přístup potěšil.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně včas, což je taky u úklidových firem neobvyklé a hned se pustili do práce. Do domu donesli těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali pomalu, ale důkladně vkartáčovávat účinnou chemii do koberců. Nechali ji tam chvilku působit, aby pustily veškeré nečistoty. Až chemie zabrala, tak koberec kartáčovali a nakonec koberce vysáli.

Když koberce uschly, byly opravdu dokonale čisté, měly opět svoji původní barvu a vzhled, provoněly celý dům, byly vydezinfikované a krásně měkké. Celkově byla práce pracovníků A SERVISU naprosto dokonalá a firmu musíme jen doporučit. Ihned jsme se s ní domluvili na pravidelném čištění koberců jednou za půl roku a zatím velká spokojenost.

Pro časově vytížené je tu úklidová firma. Mytí oken, čištění fasád ve výškách Brno

Nedávno jsem se přestěhoval do nové bytovky. Nejsem ten typ člověka, který by měl problém s úklidem, avšak na mytí oken jsem již čas neměl. Dříve jsem lidi, kteří si domů pravidelně zvali úklidové firmy, odsuzoval. Na druhou stranu jsem zjistil, že někdy není špatné tuto práci nechat na profesionálech. Jako jsem to vyzkoušel já. Ohromně to šetří čas, navíc ani nejde o nákladnou záležitost.

Internet mi doporučil úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., mytí oken, čištění fasád ve výškách.  Přečetl jsem pár recenzí, prozkoumal jejich postupy, zhodnotil ceny a rozhodl se předat svá okna do jejích rukou. Jak jsem se již zmiňoval, neměl jsem dostatek času. Nemohl jsem s pracovníky firmy zůstávat doma během jejich práce. Byl jsem ale při domlouvání termínu ujištěn o profesionalitě a bezúhonnosti pracovníků. Nezaměstnávají prý žádné brigádníky, jejich kolektiv je sestaven pouze ze zkušených a stálých zaměstnanců. Navíc jsem neměl na vybranou. Pracovníci firmy A SERVIS mi vyhověli a byli schopní dorazit včas, dle mé potřeby. Vypadali velice mile a důvěryhodně, a tak ze mě obavy trochu opadly.

22846462 - hand in glove washing window.

Po návratu jsem našel byt ve stejném stavu a pracovníci si po své práci pečlivě uklidili. Jsem trochu puntičkář, a tak jsem se snažil hledat nedokonalosti. Nepodařilo se. Nejenže okna byla skvěle vyleštěna, ale i rámy a parapety se jen leskly. Tato zkušenost se mi rozhodně vyplatila.

Všem, kteří nemají času nazbyt, bych určitě služby úklidové firmy doporučil. Ne jen tak nějaké firmy, ale úklidové firmy A SERVIS. Jsem rád, že jsem překonal své obavy nechat pracovníky doma samotné a jejich služby mohu opravdu jen chválit.