Jen jedna hračka umí zabavit a pomoci zároveň!
2 mins read

Jen jedna hračka umí zabavit a pomoci zároveň!

Druhů hraček existuje v současné době statisíce. Některé vydrží fungovat jen několik hodin, jiné jsou sice odolné, ovšem zabaví děti jen na chvilku, další stojí až přehnaně moc…každý správný rodič z toho jistě má těžkou hlavu, protože hračky a děti, to je nerozlučné spojení. Naštěstí vznikají stále nové – mnohem dokonalejší hračky. Co když vám povíme, že díky jedné hračce můžete na hodně hodin zabavit vaše děti, naučit je různým dovednostem a ještě hračku můžete použít jako zdravotní pomůcku? Ano, i takové hračky už dnes existují a konečně jsou k dostání i u nás.

kks7nzrrofxa

Imituje klasiku, přesto je úplně jiný

Na český trh se totiž nedávno dostal revoluční kinetický písek. Ptáte se, co je na písku nového? Tak to se budete divit. Jedná se totiž o speciální tekutý písek. Na první pohled vypadá jako ten obyčejný, se kterým si děti rády hrají venku. Na rozdíl od něj je ale kinetický písek vytvořen speciální technologií, díky čemuž má jednu obrovskou výhodu. Tento typ písku se totiž nedrolí, ale naopak drží stále pohromadě. Je tedy předurčen k použití doma. Děti si klidně mohou písek nasypat na stůl s pustit se do oblíbené stavby hradu či báboviček. Nebojte se, nikde se nebude povalovat ani zrnko. Hmota drží pěkně pohromadě. Díky tomu si mohou děti užívat dlouhé hodiny při stavbě všeho možného. Při hře si tak budou rozvíjet jemnou motoriku a představivost.

cxrjs9ywes

Pomůže i všem dospělákům

Díky použití moderní technologie je tekutý písek velmi hebký, a tak i příjemný na dotek. Právě proto se z něho může stát i výborná terapeutická pomůcka. Oceníte ho, pokud máte problémy s pohyblivostí kloubů na prstech ruky. Písek můžete hníst a tak si klouby procvičovat. Hrouda tohoto písku může fungovat i jako perfektní antistresová pomůcka. Stačí si vzít hroudu do ruky a mačkat, mačkat, mačkat…

Uvažujte o něm, bude mít radost celá rodina. Za výhodnou cenu je možné písek koupit na chytrypisek.cz. K mání jsou i sady s bábovičkami.