Jste těhotná? Soutěžte o titul miss!
2 mins read

Jste těhotná? Soutěžte o titul miss!

Ne nezbláznili jsme se. Opravdu je to tak – v České republice právě běží soutěž, díky které se vlastně i vy může stát miss v těhotenství a vyhrát hodnotné ceny. Soutěží se každý měsíc a pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Chcete se zapojit? Potom čtěte dále, dozvíte se vše podstatné!

Krása těhotných žen konečně dostává uznání

I když si mnoho žen říká pravý opak, pravda je, že těhotenství dokáže ještě více zvýraznit ženskou krásu. Vždyť během devíti měsíců roste v bříšku ženy nový život, což se na vzhledu maminky samozřejmě musí pozitivně promítnout. Každá žena v těhotenství jakoby rozkvétá, zvýrazňují se její rysy a na povrch se dostává pravá ženskost. A ta kila navíc? Ty je třeba hodit za hlavu, protože ať chcete nebo ne, prostě to k těhotenství patří. Právě na těchto základech je postavena soutěž Miss těhotná.

Šanci máte i vy!

Její pravidla jsou úplně jednoduchá. Zúčastnit se může každá nastávající maminka. Zapojit se mohou i ženy, které mají porod za sebou, ale maximálně 12 měsíců od doby narození miminka. Není potřeba vyplňovat žádné složité formuláře. Soutěž totiž probíhá na webových stránkách miss-tehotna.cz. Bude vám stačit, když zde vyplníte základní údaje o sobě a přidáte fotografii. Provozovatel soutěže vás bude kontaktovat a domluví s vámi vše podstatné. Důležité je vědět, že soutěž probíhá každý měsíc – vždy od prvního do posledního dne. Sama si můžete vybrat, ve kterém měsíci budete chtít soutěžit. I po začátku soutěže je vše super jednoduché. Na stránkách totiž funguje i hlasování. Hlasovat je možné skrze sociální sítě i formou SMS. Dejte tedy vašim přátelům o soutěži vědět a můžete tak zvýšit vaše šance na vítězství. Každý člověk může hlasovat pouze jednou za den. A o co že se soutěží? Ve hře jsou zajímavé hodnotné ceny…

Chcete se do soutěže zapojit? Stačí jediné kliknutí na jak se stát miss v těhotenství.