Kavitace

0
Zapomeňte na marné snahy zhubnout a prostě zhubněte! Kavitace je moderní bezbolestná a vysoce účinná inovativní forma liposukce.

 

Principem kavitace je narušení membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní ošetření vhodné k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou nebo cvičením. Zároveň toto ošetření formuje postavu a zmírňuje projevy celulitidy. Výsledky kavitace jsou viditelné již po prvním ošetření. Kavitace je momentálně nejefektivnější prostředek, který zmírňuje projevy celulitidy a modeluje postavu.

 

 

Mimo zeštíhlujícího efektu má kavitace ještě další výhodu – účinně detoxikuje tělo. Je důležité dodržovat pitný režim 3 litry tekutin denně (nejlépe vodu) a to již cca 2 dny před kavitací. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování tukových buněk. Po kavitaci doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Kavitace funguje s přesným zacílením na ošetřovanou partii těla a nevyžaduje hospitalizaci ani následnou rekonvalescenci. Díky kavitaci také dochází k napnutí, vyrovnání, zpevnění a celkové vyhlazení pokožky. Úbytek na obvodu ošetřované partie může být po prvním ošetření kavitací 2 až 6 cm. S každým dalším ošetřením se úbytek zvyšuje. Kavitaci je možné opakovat po 14 dnech. Celkový počet ošetření je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích. Pokud si nejste jisti zda je pro Vás kavitace vhodná, poraďte se ve vlastním zájmu se svým ošetřujícím lékařem.