Kde sehnat plesové šaty levně?
2 min. čtení

Kde sehnat plesové šaty levně?

Plesová sezóna už je v plném proudu a možná i vás ještě nějaký ten bál čeká. Už víte, co si vezmete na sebe? Pokud máte sice plnou šatní skříň, ale žádný model není vhodný pro nadcházející akci, neváhejte a začněte pátrat. E-shopy jsou plné překrásných šatů, stačí si jen vybrat střih, který bude lichotit vaší postavě.

Samozřejmě se můžete vydat osobně do nějakého salónu, nicméně v takovém případě se připravte na poněkud vyšší částky. Půjčení ze salónu je sice cenově dostupnější, jenže troufnete si na něj? Co když se vám podaří dlouhé šaty přišlápnout a roztrhnou se? Většina žen se lépe cítí ve vlastních. A nemusí být drahé. Na internetu pořídíte plesové šaty levně do dvou tisíc korun. Už kolem tisícovky se dají koupit pěkné modely.

 

Projděte e-shopy známé i neznámé

Svět internetu je obrovský a nabídka šatů v e-shopech také. Určitě projděte známé obchody jako Zoot, Answear, Bonprix, Orsay apod. Například v Bonprixu seženete moc hezké dlouhé plesové šaty i kolem tisícovky. S výběrem velikosti si nedělejte starosti, Bonprix tabulka velikostí je zpracovaná moc hezky a odpovídá skutečnosti. A kdyby vám šaty nakonec nesedly, vždycky je můžete vrátit či vyměnit.

Na škodu ovšem není ani pátrání v méně známých obchodech. Často tam objevíte opravdu unikátní kousky, které jen tak někdo nemá. S cenami to bývá různé. Někdy jsou extrémně vysoké, jindy zase příjemně nízké.

 

Nezapomeňte na doplňky

K ceně šatů si připočtěte ještě částku za boty, pěkné psaníčko a šperky. Možná by nebylo špatné vybírat šaty podle toho, jaké boty máte doma. Na druhou stranu se vám ale může stát, že se prostě do nějakých zamilujete nehledě na to, jak moc se vám k nim nic nehodí. Sháníte ovšem outfit jen na jednu noc, takže kupovat drahé Pandora náramky, nové psaníčko, a ještě boty je zbytečné. Výjimkou jsou samozřejmě případy, kdy jste v roli maturantky nebo jiné důležité osoby. Pak neváhejte a investujte do svého hvězdného looku.