Krásné, lesklé, zdravé a rovné vlasy.. Ty chci taky!

0
Nejedna žena určitě zatoužila po tom zkrátit čas potřebný k úpravě vlasů na minimum a mít přitom vlasy zdravější i krásnější. Nyní je to možné díky produktům z brazilského keratinu, který vašim vlasům dodá vše, co potřebují.


Tyto produkty jsou používány nejedním profesionálem v oblasti kadeřnictví a naleznete je na našich webových stránkách www.brazilkeratin.cz

 

 

Brazilský keratin nejen vlasy uzdravuje a regeneruje, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy až na několikměsíců. Dále vlasy chrání před škodlivými vlivy, jakými jsou UV záření, mořská i chlorovaná voda, vítr a mráz. Lze ho aplikovat na všechny typy vlasů včetně barvených či melírovaných. Keratin dodá vlasům lesk, hebkost a zdravý vzhled. Doba potřebná pro úpravu vlasů se mnohonásobně sníží a ani déšť nebo pot nebudou mít na účes vliv. Keratin se během 2 – 4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Při opakované aplikaci můžete pozorovat výrazné zlepšení stavu vašich vlasů.

 

 

 

Brazil Keratin Hair Go Straight – pro profesionální použití je produkt určen k léčbě, obnově a uhlazení poškozených vlasů. Základ péče, tvoří keratinový a kolagenový komplex, který zanechává vlasy lesklé, hydratované a daleko lépe upravitelné. Aplikuje se na vlasy umyté čistícím šampónem Clarifying, který se nechá působit 10 minut a následně spláchne vodou. Poté se vlasy vyfénují středně teplým vzduchem a pouze z 90%. Přípravek se aplikuje pomocí štětečku a to asi půl centimetru od pokožky hlavy. Po aplikaci se vlasy pročesávají hřebenem s jemnými zuby, aby se docílilo rovnoměrné aplikace přípravku. Dále se vlasy rozdělí na několik částí a vyfénují opět jen z 90% a středně teplým vzduchem za použití hřebenu. Styling je nejlepší dokončit pomocí titanové žehličky na vlasy, při teplotě 210 – 230° C. Vlasy se žehlí po tenkých pramíncích, přičemž každý pramínek by se měl vyžehlit minimálně 10x. Vlasy se první tři dny po aplikaci nemyjí! Dále by se měl používat výhradně šampón, kondicionér a také sérum Brazil keratin, jelikož tyto produkty prodlouží dobu účinnosti Brazilského keratinu. Tento produkt je u nás k dostání v baleních po 150 nebo 1000 ml.

 

Keratinová maska – Coco, pro profesionální i domácí použití je produkt vhodný k regeneraci a zpevnění všech typů vlasů. Maska regeneruje dokonce i ty vlasy, které již nejsou dostatečně vyživovány a obecně je nelze ani nijak vyživit. Princip, na kterém keratinová maska funguje, je chemická reakce, která je ovšem zcela nezávislá na charakteru daného vlasu. Po aplikaci dojde k okamžitému zpevnění vlasů a to až o 100%. Díky obsahu aloe vera se spoustou bioaktivních látek, výživného panthenolu a vitamínu B3 (kyselina nikotinová) podporuje maska dokonce i kožní biochemické funkce. Maska je k dostání v baleních po 250 nebo 500 ml.

 

 

Brazilský keratin je výbornou volbou pro každé vlasy. Na našich webových stránkách najdete mnoho produktů s obsahem brazilského keratinu, produkty bez brazilského keratinu, kromě kosmetických produktů i profesionální žehličky na vlasy a dále mnoho užitečných rad a informací. V naší fotogalerii se můžete podívat na fotografie před aplikací keratinu a po jeho aplikaci, výsledky jsou opravdu ohromující. Proto určitě neváhejte a navštivte nás na webových stránkách www.brazilkeratin.cz nebo v nejbližším kadeřnickém studiu, které využívá produkty brazilského keratinu. Výpis těchto kadeřnických studií naleznete též na našich webových stránkách.

 

Studio André Pruhonice Květnové náměstí 14
tel.: 721 960 881

 

Studio André Radotín Veštínská 1569
tel.:607 829 616

www.andre-studio.cz

www.brazilkeratin.cz