Lety balonem Brno a Pálava! Zážitkový dárek .
2 mins read

Lety balonem Brno a Pálava! Zážitkový dárek .

Let balonem Brno jsme si koupili skoro před rokem, jako zážitkový dárek k 10. výročí svatby.  Počasí nebylo zrovna ideální, podle mě byl silný vítr, ale letěli jsme. Výhled byl krásný, město na nás působilo jako dětská stavebnice, kochali jsme se novým zážitkům.   Vyhlídkový let v balonu je snad nejrychlejší cesta jak opravdu letět a prožít nepopsatelné chvíle. V balonovém koši jste v těsném kontaktu se „vzduchem“, přičemž si vychutnáváte krajinu ať už z malé nebo velké výšky. Velkou výhodou je skutečnost, že balon letí pomalu. Můžete komunikovat s lidmi pod vámi při nízkých letech přes obydlené části. Na rozdíl od letadla absolvujete-li let balonem nad Brnem, nejste uzavření, na všechnu tu krásu máte více času.

flugshow-882210_640

Lety balonem to je romantika a adrenalin dohromady

Lety balonem nad Brnem vám přinesou nový zážitek. Koukat se z ptačí perspektivy na  nejvýznamnější dominantu města hrad Špilberk a Katedrálu svatého Petra a Pavla přináší úžasnou podívanou. Nezklamal nás ani pohled na hrad Veveří tyčící se nad brněnskou přehradou.  Konečně jsme absolvovali tolik vytoužený let balonem a cítili jsme se nádherně. Počasí se nakonec umoudřilo, pilot byl dobře naladěn a vytvořil skvělou atmosféru, vše vysvětlil, popsal, kde se nacházíme, odpověděl na naše otázky. Mezi nebem a zemí je svět jiný ….. krásný … ale to se musí zažít.  Bylo to dobrodružství, trošku adrenalin, romantika a ty výhledy na klidnou krajinu jsou úžasné.

hot-air-balloon-746184_640

Lety balonem Pálava – nádherný kraj s nekonečnými vinicemi

Let balonem Pálava nám představil nádherný kraj nekonečných vinic, vápencových skal, úrodných polí a historických památek. Během letu jsme viděli po poli skákat zajíce i srnky, zvolená země na lety balónem je šitá jako na míru, pole, vesnice, vodní plochy, silnice, železnice … vše jako na dlani … Přistání bylo hladké a samotný pocit umocnilo, že jsme byli nápomocni i při balení balónu.  Těžko se hledají slova, byl to pro nás nezapomenutelný zážitek.hot-air-balloons-881131_640