Mikuláš v OC Šestka – den plný soutěží, dárečků a zábavy s Michalem Nesvadbou

0

Mikuláš je oblíbeným, ale také trochu obávaným svátkem všech malých dětí. Ty hodné se těší na dárky a trénují říkanky a ty zlobivější zase hledají vhodnou skrýš, kam se ukrýt před čertem.


Pro všechny děti (hodné i ty zlobivější) je v sobotu 4. 12. 2010 připraven v pražském obchodním centru Šestka program plný zábavy, dobrot a soutěží. Mimo jiné se dopoledne děti mohou těšit na představení známého „vynálezce“ Michala Nesvadby z Kouzelné školky a odpoledne na možnost zblízka si prohlédnout, ale i vyzkoušet jízdu v historických automobilech!

 

Den před „pravým“ Mikulášem si děti mohou nanečisto vyzkoušet své básničky v  obchodním centru Šestka v Praze 6 – Ruzyni. Po celý den zde bude možné potkat čerta, Mikuláše i anděly, kteří budou všechny děti obdarovávat dobrotami. Dopoledne bude připraven blok s představením Michala Nesvadby, kterého děti znají například z Kouzelné školky, kde děti spolu se skřítkem Františkem učí nejrůznější vynálezy.

 

Odpolední program bude patřit historickým vozům, které si všichni budou moci nejen prohlédnout, ale také si do nich nasednout a vychutnat si i krátkou projížďku. Na 30 automobilů z předválečné a poválečné doby bude připraveno v části s krytým parkovištěm a na své si přijdou nejen malí milovníci aut, ale i jejich tatínkové.

Po celý den jsou pak pro všechny malé návštěvníky připraveny nejrůznější soutěže, drobné dárečky a spoustu další zábavy!

 

Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně, na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu, bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická a Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

 

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

 

Základní informace o společnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis, majitel obchodního centra Šestka, byla založena v roce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers, Union Investment Real Estate a Europolis AG v regionu střední a východní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem a správou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných i spravovaných nemovitostí a transparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří v současné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center a logistických parků v  České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a  na Ukrajině.