Multifunkční vysavač – pomocník pro děti i dospělé
5 min. čtení

Multifunkční vysavač – pomocník pro děti i dospělé

Víceúčelový vysavač je přímo požehnáním pro domácnosti s dětmi mazlíčky, kutily ale i auty. Proč vás nikdy takový pomocník nezklame?

Když můžete vysavačem uklízet mokré i suché nečistoty, to je zkrátka požehnání inovativních technologií, protože využití pro něj najdou všichni členové rodiny. Práce v dílně a při rekonstrukcích je samozřejmost, stejně tak i úklid garáže. Využijete jej doma nebo naopak na zahradě, v altánku i na terase!

Pomůže i vašem ratolestem

Jen v domácnosti předčí běžný vysavač mnohonásobně. Rozbitou vázu na vodu, kečup i karafu s limonádou nemusíte uklízet tak, že si kleknete a střípek po střípku vše sesbíráte. Je to nebezpečné, je to nepohodlné a opravdu vás to zdrží. Zejména pokud ke škodám dochází během událostí, jako je grilování, oslava a návštěva. Zkrátka stačí z vašeho pomocníka vytáhnout filtrační sáček a vysát vodu, limču či omáčku i se střepy. Zbytečky jen setřete utěrkou a máte vystaráno. To samé platí například i při péči o mazlíky a jejich klece. Ať už máte ptáčky, morčata nebo dokonce rybičky, vysavač zvládne piliny, podestýlku i vysátí vody z akvárka.  S odpadem ruce do kontaktu vůbec nepřijdou. A zbytečně se nečistoty nebudou ani vířit celým domovem.

V garáži i dílně pohltí špínu pilně

Broušení nábytku, řezání, vrtání do zdi a další práce nadělají mnoho prachu, špon nebo pilin. Vysavač napojíte na přímé odsávání a můžete se tak vyvarovat nepořádku.  Pokud dojde i k nějaké nehodě, jako je například vylité ředidlo, olej a další tekutiny – vysajete je. V případě, že se mokré a suché nečistoty smíchají dohromady, můžete z toho vznikat pěkný mišmaš. Mokrosuché nečistoty ale s multifunkčním vysavačem vysajete také. Nádoba se dobře čistí a po zaschnutí je přístroj připraven opět pracovat.

Vysavač zahradníkem

Ne že by se vysavačem dala zasít mrkev a nevytrhá za vás ani plevel, ale jinak je skutečně ohromnou posilou i na zahradě. Vysajete s ním zbytky vody v bazénku před zimou, vyčistíte příjezdovou cestu i chodníky od listí. Pokud si rádi užíváte přesazování květin v pohodlí terasy či zimní zahrady, nebude potřeba starat se o přebytky hlíny na podlaze, vysavač je okamžitě pohltí a můžete hlínu nasypat zpět do pytle či nádoby. Opadané lístky či suché ustřižené květy květin pokojových vysajete jedním tahem i když se schovávají na hůře dostupných místech.

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

 

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i přílušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin.  Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu  navíc  WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako  další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.