Mytí oken, odstraňování graffiti a protiplísňový nátěr LSG Praha
4 mins read

Mytí oken, odstraňování graffiti a protiplísňový nátěr LSG Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., se v Praze zaměřuje na odstraňování graffiti. Svým zákazníkům dokáže zajistit opravdu kvalitní odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti nátěru či nástřiku. Po aplikaci antigraffiti ochrany vám A SERVIS zajistí také následný servis odstranění graffiti. Graffiti je v Praze odstraňováno buď chemicky nebo pískováním. Pískování je vhodné pro hluboké čištění kamenných obkladů a zdí, stěn, soklů a podezdívek, cihlového zdiva, lícového zdiva, tvrdých fasád, dřevěných a kovových prvků nebo městského mobiliáře.

Prácemi ve výškách se řeší čištění fasád od organických nečistot, odstranění plísní a mechů z interiérů i exteriérů. Firma A SERVIS nabízí důkladné čištění fasád od mikrobiálního napadení, sporů, zelených plísní z fasád, stěn, zdí a ze zateplených fasád budov tzv. technologií LSG.

Po kvalitním vyčištění a dezinfekci fasád se aplikuje právě tento protiplísňový nátěr, který nedovolí další šíření mechům a plísním. Tato technologie zneškodní plísně jakýchkoliv rozměrů, a to vždy s vynikajícím výsledkem. Tento způsob zastaví i následné šíření vlhkosti a růst zelených sanitrů.

Firma A SERVIS vám zajistí také mytí oken a výloh. Odstraňuje fólie, samolepky a krycí polepy výloh po přestavbách obchodů.

Dále umí provést odstranění starých koberců z podlahy a následně odstraní i lepidla a jejich zbytky po stržených kobercích.

Čištění koberců strojovou metodou v Praze

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., vám zrealizuje kvalitní čištění koberců strojovou metodou. Jedině touto metodou je schopna dosáhnout precizních výsledků čištění koberců.

02 Koberce_čištění_kancelář

Tuto službu nabízí jako jednorázové či nárazové a servisní čištění koberců. Tuto službu lze také využívat opakovaně. Servisní čištění koberců je vhodné hlavně pro veřejné prostory, kde je vysoká frekventovanost osob, a je tak třeba zajistit, aby byl koberec neustále čistý a bez zatvrdlých nečistot z důvodu reprezentace prostor.

Strojovou metodou, kterou provádí čištění koberců tato firma, dokáže vyčistit i ty koberce, které se jiným firmám vyčistit nepodařilo. K tomu jí pomáhá kvalitní chemie, která koberec i vydezinfikuje, kotoučový stroj a výkonný vysavač, který následně z koberce odstraní všechny nečistoty vykartáčované na povrch a přebytečnou vlhkost. Poté je ale nutné nechat koberec ještě několik hodin odpočívat. To proto, aby důkladně proschnul, než bude znovu uveden do běžného provozu.

Firma A SERVIS nabízí zákazníkům svoji flexibilitu a vždy se snaží vyjít vstříc. Je pro ni důležité neomezit chod firmy nebo domácnosti. Při vysoké rozloze využívá týmovou práci nebo koberce čistí na etapy.

Strojovou metodu čištění koberců, kterou používá právě firma A SERVIS, lze označit za jedinou spolehlivou metodu čištění koberců. Díky této metodě ubyly firmě reklamace a získala spoustu spokojených zákazníků. Levné metody jako je třeba čištění koberců extraktorem firma A SERVIS vůbec nedoporučuje. Tato metoda není účinná a může váš koberec zničit.