Mytí výloh na mojí cukrárně už není žádný problém. Profesionálové to zvládnou levou zadní
5 mins read

Mytí výloh na mojí cukrárně už není žádný problém. Profesionálové to zvládnou levou zadní

Vlastním cukrárnu, která sice není nijak velká, ale i tak mi sem chodí spousta lidí. Já jsem za to samozřejmě ráda. Snažím se mít ceny tak akorát, aby se mi lidé vraceli. Na výlohu každé ráno píšu denní nabídku a také to, kdo zrovna slaví ten den svátek. Výloha tedy dostává pořádně zabrat. Obyčejné mytí skoro vůbec nepomáhá a ani na něj není v týdnu pořádně čas. O víkendu jsem zase ráda, že můžu věnovat své rodině.

Už to bylo opravdu celkem nesnesitelné, tak jsem se rozhodla využít služeb profesionální úklidové firmy, která by mi moji výlohu perfektně umyla. Vím, že nebudu první a ani poslední, kdo to tak dělá. Vždyť od toho tu úklidové firmy jsou. Na internetu jsem se tedy porozhlédla po nějaké dobré firmě na mytí oken a výloh. Po chvilce váhání jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí výškové čištění fasád, mytí oken Ostrava. Tato firma navíc umývá kromě oken i výlohy a nabízí leštění bez leštících přípravků. Zároveň je na ni na internetu velké množství kladných doporučení, takže musí mít spoustu spokojených zákazníků.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí výlohy na víkend, kdy mám zavřeno. V domluvený čas přijeli pracovníci firmy a prohlédli si cukrárnu, aby věděli, jak velká skleněná plocha je čeká. Nejdříve omyli všechny rámy a poté se pustili do skel samotných. Umyli je vodou se saponátem a setřeli gumovou stěrkou. Následně nechali skla důkladně proschnout. Nakonec vše vyleštili obyčejnou bavlněnou plenou jen tak nasucho.

Výloha byla po jejich suché metodě leštění opravdu nádherně lesklá. Nebyla na ní ani jedna šmouha. Opravdu to má něco do sebe. Nyní už vím, že jsou leštidla naprosto zbytečná. Výsledek mě uchvátil natolik, že jsem se s firmou A SERVIS okamžitě rozhodla pro dlouhodobou spolupráci. Tímto bych také ráda poděkovala pracovníkům této firmy za vždy perfektně odvedenou práci a služby firmy A SERVIS doporučuji vám všem ostatním.

Znám profesionální řešení na zašlé koberce! Strojní čištění Ostrava

Nevíte, co se špinavými koberci a nechcete je vyhazovat? Přesně tento problém jsem nedávno také měla, ale našla jsem řešení. To totiž spočívá v úklidové firmě, která vám koberce profesionálně vyčistí.

Měla jsem zašlé a hodně špinavé koberce, které již ztratily svoji původní barvu. Chtěla jsem je vyčistit, a tak jsem zkoušela různé čistící přípravky a různé metody a možnosti čištění koberců. Bohužel ale nic nezabralo a já jsem akorát zbytečně utratila spoustu peněz. Nakonec mi kamarádka dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která realizuje mokré čištění koberců Ostrava a zabývá se i komplexními úklidovými službami. Neváhala jsem ani chviličku, jelikož jsem na tuto firmu dostala opravdu přesvědčivé doporučení. Na internetu byla také spousta kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Už při prvním kontaktu s firmou jsem byla mile překvapena. Hned mně řekli přibližnou cenu, domluvili se mnou termín a popsali mi postup, jakým se bude práce zaměstnanců ubírat.

1051417 - mosaic carpet with dirty dog trail - digital illustration

V daný den pak dojeli pracovníci firmy A SERVIS přesně na čas. Prošli si dům a poté se hned pustili do práce. Používali těžký kotoučový stroj, díky kterému rozkartáčovali speciálně namíchanou chemii, kterou nejprve aplikovali na koberec. Musela se nechat chvíli působit. Rozpustila všechny nečistoty, které se v koberci nacházely. Kotoučový stroj pak veškerou špínu vykartáčoval na povrch koberce. Nakonec byly vysáty speciálním vysavačem. Během procesu kartáčování byl koberec také vydezinfikován a zbaven roztočů. Toto strojové čištění navrátilo mým kobercům jejich původní vzhled i barvu. Navíc díky chemii a krásně voněly.

Pracovníci A SERVISU odvedli perfektní práci. Opravdu dopadla na výbornou. Já jsem velice spokojena a touto cestou bych vám ráda doporučila, abyste služby, které tato firma nabízí využili také. Firma A SERVIS je opravdu jednička.