Nejkrásnější vánoční dárky pro děti – Dráček.cz

0

Na články o vánočních dárcích dnes narazíte na každém kroku. Ani my z Ewity jsme nechtěli zůstat pozadu, a proto jsme pro Vás společně s Michalou Loudínovou, spolumajitelkou internetového hračkářství Dráček.cz, vybrali takové hračky a hry, o kterých jsme přesvědčeni, že se stanou hitem letošních Vánoc.

 

7 tipů na dárky pro děti

 

Na následujících řádcích Vám představíme tipy na vánoční dárky pro děti, společně s jejich orientační cenou a s věkem dítěte, pro které je hračka určena.

 

1.    Pohádkové postavičky

2.    Hrací domečky ZipBin

3.    Stavebnice Seva, Gecco, Teifoc a další

4.    Vybavení dětského pokoje

5.    Zdravá láhev

6.    Vzdělávací a kreativní sady

7.    Loutková divadla a karnevalové kostýmy

 

Pohádkové postavičky

Všechny děti, bez rozdílu věku, mají svého oblíbeného pohádkového hrdinu. Pokud znáte nejoblíbenější pohádky svých dětí, máte vyhráno. S výběrem dárku ze sekce Pohádkové postavičky totiž nemůžete udělat chybu. Pohádkové postavičky nabízí Dráček.cz skoro na všem. Vybírat můžete plyšáky, dětské oblečení, ponožky i zástěrky pro děti, DVD s večerníčky, stolní hry, kouzelné dětské povlečení i přívěsky na klíče.

 

Pro nejmenší děti Krteček, nebo Včelí medvídci a pro větší určitě medvídek Kuky!

 

TIP EWITY.cz : Dárkový set Včelí medvídek Brumda se zvukem+ 3 DVD za 599 Kč.


 

 

Hrací domečky ZipBin

Hrací domečky ZipBin jsou určeny pro všechny malé kluky a holky zhruba od 4 let, prostě pro všechny děti, které si rády hrají i samy. Hrací domečky jsou tvořeny podložkou, kterou lze snadno proměnit v batůžek na záda, či úhlednou tašku do ruky. Děti tak svou oblíbenou hračku mohou mít všude sebou. K hracímu domečku jsou vždy dodávány drobné postavičky jako dárek. ZipBin pořídíte od 289 Kč.

 

TIP EWITY.cz pro holky: Hrací domeček ZipBin Stáj – 475 Kč

TIP EWITY.cz pro kluky: ZipBin batoh Bagr – 475 Kč

 

 

 

 

Stavebnice pro společné chvíle

Mezi opravdu oblíbené vánoční dárky patří nejrůznější stavebnice. Máme pro Vás tipy na stavebnice, se kterými si budete nadšeně stavět společně se svými dětmi. Říká Vám něco název stavebnice SEVA? Možná ji znáte i ze svého dětství. Modré a bílé dílky, se kterými postavíte téměř cokoli. SEVA dnes už myslí také na holky, které si chtějí stavět a vyrábí stavebnice i s růžovými dílky.

 

Velkým hitem letošního roku se stala stavebnice Gecco, která získala hned několik prestižních ocenění. Uvedeme jen dvě, které jistě znáte: Hračka roku a Správná hračka 2010. Postavte si s dětmi pohádkový hrad, nebo strašidelný zámek. Jednotlivé kusy stavebnice zakoupíte od 149 Kč. Dráček.cz nabízí, ale ji jiné stavebnice pro děti od 3 let, které se vyřádí s molitanovými stavebnicemi, nebo se stavebnicemi Meccano Kids Play.

 

TIP EWITY.cz: Dětská stavebnice Teifoc –postav si dům Sergio z pálených cihel – 329 Kč

(Vhodné pro děti od 6 let)

 

 

Vybavení dětského pokoje

Širokou skupinu oblíbených vánočních dárků tvoří vybavení dětského pokoje. Na Dráčkovi jsme pro Vás vybrali boxy na hračky, které budou krásnou dekorací dětského pokoje, zároveň v sobě skryjí množství hraček a dětských pokladů. Podobnou funkci plní také kapsáře, které jsou Dráčkovou specialitou. Kapsáře za postel jsou ideální k odložení dětské knížky, či papírových kapesníčků. Oblíbené dětské povlečení s pohádkovými motivy je již každoroční vánoční klasikou. Na Dráčkovi však pořídíte také dětské koberce, nábytek a opravdu široký výběr dekorací do dětského pokoje. Ty obvykle představují milý dárek pro známé za „pár korun“.

 

TIP EWITY.cz: Box na hračky Králík – 719 Kč


 

 

Zdravá lahev

Praktický dárek pro každé dítě a každou příležitost a ještě k tomu za“pár korun“ ? Ano, taková je zdravá lahev. Je antibakteriální a vhodná pro každodenní použití. Byla vyvinutá českým univerzitním výzkumem v oboru nanotechnologie. Nanočástice stříbra aplikované novou technologíí do materiálu láhve zajišťují antibakteriální účinky po celou dobu její životnosti. Laicky řešeno zdravá lahev se snadno udržuje a díky nano částicím stříbra je odolná proti plísním a zápachu. V nabídce Dráčka ji najdete v provedení pro holky, pro kluky i pro dospělé.  Cena dětské  zdravé lahve je 189 Kč.

 

TIP EWITY.cz – oblečte si zdravou lahev do termoobalu! Teplé nápoje vydrží déle teplé a studené zase studené!


 

 

Vzdělávací a kreativní sady

Rozvíjejte znalosti svých dětí zábavnou formou a přitom otestujte znalosti své vlastní. Na Dráčkovi najdete velké množství vzdělávacích a kreativních sad a her, při kterých se budete rozhodně bavit.  Znáte pexetrio? Chytřejší pexeso se třemi kartičkami potrápí mozkové závity a díky nízké pořizovací ceně se stane skvělým dárkem.

 

TIP EWITY.cz: Stolní hra Lidské tělo – mysli a spojuj pro děti od 6 do 12 let – 299 Kč.

 

 

Loutková divadla, karnevalové kostýmy a maňásci

Loutkové divadlo se stane krásným dárkem, ze kterého budou děti opravdu unešené. Zahrát si s ním mohou všechny pohádky, které znají, nebo si pro Vás připraví pohádku novou. Stejně si děti vyhrají i s maňásky, kterých je na Dráčkovi opravdu široký výběr. Dalšími krásnými dárky, které přenesou dítě do pohádky a budou rozvíjet jeho fantazii, jsou dětské karnevalové kostýmy. Vyberte svým dětem krásný dárek a podpořte svět her a dětských radovánek.

 

TIP EWITY.cz: Loutkové Gerlichovo divadlo, pocházející z chráněné dílny – 1795 Kč 

Další tipy na vánoční dárky pro děti

Na Dráčkovi najdete mnohem víc! Do našeho článku se všechny tipy na vánoční dárky nevešly. Navštivte sekci vánoční dárky a inspirujte se hračkami a dekoracemi pro děti od jejich narození až po první stupeň základní školy.

 

Navštivte Dráček.cz ještě dnes – najdete krásné hračky, které zaručeně potěší Vás i Vaše děti!