Objevte kreativní svět gumiček a zabavíte celou rodinu!
2 mins read

Objevte kreativní svět gumiček a zabavíte celou rodinu!

Jsou malé, pružné a zároveň pevné, hrají všemi barvami, do vlasů se nehodí, tak na co se používají? Možná jste si i vy už několikrát položili tuto otázku a stále na ní nenašli odpověď. Řeč je o malých gumičkách, které zaplavily současný svět dětí. Možná budete překvapeni, co vše a jak snadno je možné z nich vytvořit. Proč s „gumičkováním“ začít, co vše budete potřebovat a co si můžete s vašimi dětmi vytvořit?

 

Jednoduchá myšlenka slaví obrovský úspěch

Koncept tvoření vymyslel Cheong Choon Ng už v roce 2011 a pojmenoval ho gumičky Rainbow loom. Na první pohled vypadalo pletení náramků z gumiček na stroji složitě, takže produkt neměl na trhu úspěch. Cheong Choon Ng se ale nenechal odradit. Aby širokou veřejnost přesvědčil o tom, že i když pletení možná vypadá složitě, je ve své podstatě super jednoduché, natočil společně se svými neteřemi instruktážní video návod a v tento moment se zrodil úspěch. O gumičky k pletení náramků projevily zájem americké firmy a odtud se koncept rozšířil do celého světa. Hitem je konečně také v České republice!

 

Kreativní svět otevřen pro všechny

Pletení náramků z gumiček není vůbec složité. Stačí používat speciální malý „stav“ nebo jen háček a každý si může během několika minut uplést trendy náramek. Lidská kreativita je fantastická a snad nezná meze, projevilo se to i v tomto případě. V současné době je možné z gumiček uplést kromě náramků třeba i různé postavičky, přívěsky na klíče a další.

 

Na co si musíte dát pozor

Pokud má být vaše pletení snadné, je třeba, abyste pletli výhradně z originálních gumiček. Za výhodnou cenu je možné Rainbow loom original gumičky koupit v internetovém obchodě cmelicek.cz. Seženete zde také stavy na pletení či cestovní háček. Obchod nabízí i další hit ve světě tvoření a sice LoopDeDoo. Jedná se o nové zábavné tvoření, při kterém si z nití můžete vyrábět pomocí speciálního stroje originální náramky, náhrdelníky, pásky či dokonce i kotníkové ponožky.