Originální vánoční přání vytvoříte snadno, rychle a zdarma! Jak a kde?
2 mins read

Originální vánoční přání vytvoříte snadno, rychle a zdarma! Jak a kde?

Je velmi smutné, že se na tradiční vánoční přání v posledních letech tak trochu zapomnělo. Jen si zkuste vzpomenout, kdy naposledy se ve vaší poštovní schránce objevila vánoční pohlednice s přáním od vašich blízkých. Už to několik let bude, že? Tradici milých vánočních přání vytlačil hlavně internet. Je tedy paradoxem, že právě internet tento krásný zvyk oživuje. I vy máte díky nové službě možnost vytvořit pro své známé originální přání. Je to snadnější, než si myslíte!

 

Jedna aplikace a desítky možností i pro vás

Pokud jsou vám vánoční přání milá, obnovte jejich tradici a udělejte radost vaším blízkým. Nebojte se, není to skoro žádná práce. Stačí si vlastně jen zapnout počítač a internet. Na portálu milujivanoce.cz najdete jednoduchou aplikaci, díky které můžete všem blízkým rozeslat milá vánoční přání a to během několika málo minut. Na portálu najdete vánoční přání online v mnoha různých designech. Bude záležet jen na vás, které si vyberete. Najdete zde klasická, ilustrovaná, moderní, netradiční a velmi působivá jsou i přání se zimní tématikou.

 

Stačí si zvolit, napsat a odeslat

Je to opravdu velmi jednoduché. Nejdříve si musíte přání vybrat. Poté na ně stačí kliknout a do vyčleněného místa napsat vše, co uznáte za vhodné. Můžete si pohrát s velikostí, barvou i typem místa a lehce zvolit i umístění textu v obrázku. Potom už stačí jen přání uložit. Díky aplikaci můžete vlastně okamžitě vánoční přání sdílet na sociální síti facebook či odeslat vašim přátelům na e-mail. Jestliže se vám lépe zamlouvá klasika, je možné si vytvořené přání uložit do počítače či rovnou vytisknout a odeslat ho poštou.

Vše je zdarma, rychlé a opravdu jednoduché. Obnovte tradici odesílání vánočních přání. Udivíte, jakou radost ostatním uděláte a to je přeci na Vánocích to nejkrásnější!