Perfektní způsob, jak uchovat dětské poklady
2 mins read

Perfektní způsob, jak uchovat dětské poklady

Každé malé dítě má nějaké ty poklady. Mohou to být malé hračky, kousky látek, kaštany, kamínky, obrázky a mnoho dalšího. Zatímco rodičům tyto věci přijdou tak trochu zbytečné, děti na nich lpí a většinou je potřebují nosit neustále s sebou, nebo je ukrýt v pokojíčku. Dovolte jim to! Máme pro vás inspiraci, jak to udělat prakticky a stylově.

 

Dětské kufříky – dokonalý design i praktičnost

Možná si i vy vybavíte váš první dětský kufřík, ve kterém jste si do školy nosili pomůcky na výtvarnou výchovu. Dříve byly dětské kufříky běžnou záležitostí, moderní doba je pravda trochu vytlačila. V současnosti se ale vrací na scénu a ve velkém stylu. Hned několik velice atraktivních modelů má v nabídce tradiční česká firma Kazeto. Vyrábí kufříky již desítky let, dbá na kvalitu provedení – i vy a hlavně tedy vaše děti si kufříky zamilujete. V nabídce je například klasický kufřík s červenými puntíky na bílém podkladu. Dětem se určitě bude líbit i ten s motivem kočky či pejska. Designovou lahůdkou je potom kufřík ve tvaru melounu. Kufříky mají praktické rozměry a jsou velice odolné. I váš potomek do něj schová vše, co musí nutně nosit s sebou.

uvod

 

Do pokojíčku designové krabice

Kazeto má v sortimentu i atraktivní krabice různých tvarů a barev. Jsou určeny hlavně do dětských pokojíčků. Vejde se do nich spousta hraček a třeba i pomůcky na malování či jiné tvoření. Věci tedy budou uklizené a vy spokojeni, že děti mají v pokoji naklizeno. Koupit můžete krabice hranaté i kulaté s veselými motivy. Pro malé princezny byla speciálně vytvořena červená dětská krabice s korunkou, do které se krásně vejdou všechny šperky.

 


TIP: Máte doma školáka? Na kazeto.cz pro něj mají i nádherné složky na učebnice a sešity.


 

Na své si v obchodě přijdou i dospěláci. Podívejte se na rozmanitou nabídku a vyberte si designové krabice, které ozdobí váš domov.