3 min. čtení

Připravte se! … Babytree-mánie je tu!

Vy ještě nemáte své„Babytree“?  Chcete vědět co to vlastně Babytree aneb novodobé tamagotchi je? Je to maličké dítě přírody! Jen u nás najdete ty nejčerstvější informace o tomto nastupujícím fenoménu. Ewita je s vámi u toho a vždy o krok napřed.

 

Babytree je prostě maličká živá rostlinka, kterou můžete stále nosit sebou. Bude skvěle doplňovat Vaše image a když se o něj budete správně starat, budete se moci brzy chlubit jeho krásou či velikostním přírůstkem. Jakmile začne být nádobka Babytree příliš těsná, jednoduše ho přesadíte do květináče. Naprosto originální i trochu extravagantní dárek pro kamarádku, rodiče, nebo Vaší lásku. Připravte se na opravdovou Babytree mánii! Všichni ho budou chtít a každý se jím bude chlubit. Babytree bude opravdový, cenově dostupný hit Vánoc. Podobný úspěch měly v minulých letech céčka nebo právě ono zmiňované tamagotchi ke kterému ho přirovnáváme.

 

 

Buďte přitom a nenechte si ujít vstup Babytree, jediného originálu, na náš trh. Komukoliv tuhle rostlinku menší než 5 cm věnujete, se naprosto nadchne. Obdarovaný si vždy připomene pohledem na své Babytree neopakovatelnost okamžiku a symboliku, kterou dárek nese -„jako se staráš o Babytree, je důležité se starat o naše přátelství“. Tento malý zázrak může nosit stále sebou. Pověste si ho jako ozdobu na klíče, mobil, či kabelku, udělá Vám společnost i na psacím stole v kanceláři. Je jen na Vás, jaké místo mu ve svém životě přidělíte. Můžete mu dát jméno, mluvit na něho, nebo mu zpívat. To rostliny přímo milují. Zkrátka pečujte o své Babytree a těšte se z toho jak vám prospívá a roste.

Založte si už teď svoji soukromou sbírku originálních Babytree a buďte první, kdo ji bude mít kompletní! Objednávat můžete již teď na www.babytree.cz , kde také naleznete podrobné informace jak se o Babytree starat.

 

Vaše Babytree s vámi bude stále. Vaši péči vám bude vracet svou jedinečnou krásou.

S Babytree jste stále ve spojení s přírodou.

 

 

Získat ji můžete zde:www.babytree.cz Soutěžit o Babytree    Nebo ji můžete vyhrát:www.ewita.cz/soute