Ploché bříško nemusí být jen dřina

0

Chtěli byste mít ploché břicho, aniž byste své tělo museli mučit v posilovně? Toužíte po štíhlém pasu, bocích a pažích? Která žena by po tomhle netoužila. Najít si chvilku pro sebe je v dnešní hektické době velice těžké.Pokud už si přeci jen dokážeme nějakou tu hodinku pro sebe vyšetřit věnujeme ji většinou všemu možnému jen ne cvičení. Řešením je masážní pás AB Tronic X2, který bude pracovat na vaší dokonalé postavě a vy si zatím stihnete přečíst pár kapitoly z knížky nebo se podívat na oblíbený film.

 

Tajemství pásu AB Tronic X2 spočívá v takzvané elektrické stimulaci svalů (ESS) – vyvolává „aktivní svalové stahy“ ke kterým dochází při běžném posilování. Jednoduše tak tvaruje vaše tělo za vás! Nemusíte se bát i když se jedná o elektrickou stimulaci, není to vůbec bolestivé. Přístroj nejen že stimuluje svaly k posilování, ale zároveň je také masíruje což velice příznivě působí i proti celulitidě. ESS byla původně vyvinuta jako rehabilitační pomůcka pro pacienty se svalovými poruchami, až mnohem později se začal tento přístroj používat i ve fitness. Od té doby se těší čím dál větší oblibě hned z několika důvodů. Šetří čas i námahu, můžete ho vzít kdykoli a kamkoli sebou a okamžitě použít. Není vidět pod oblečením, takže si cvičební kúru můžete dopřát klidně i v kanceláři.

 

 

 

Jediné na co bychom vás měli upozornit Ewitky je, že pocítíte jíž druhý den po prvním použití stejnou bolestivost svalů jako by jste opravdu strávili dvě hodiny v posilovně a intenzivně cvičili. Ewita to ovšem považuje jako pádný a naprosto realistický důkaz toho, že masážní pás AB Tronic X2 funguje přesně tak já má a jak se od něj očekává!