Podle čeho vybrat fotografa na svatbu? Odpovězte si na 4 otázky
2 min. čtení

Podle čeho vybrat fotografa na svatbu? Odpovězte si na 4 otázky

Plánujete svatbu a přemýšlíte nad tím, jak vybrat toho správného fotografa? Ať jde o malou nebo velkou svatbu, tak svatební fotograf by rozhodně neměl chybět. Výběr dobrého fotografa však není jen tak, jelikož fotografie jsou vzpomínkou na celý život. Špatně vyfocené fotky by vám mnoho radosti nepřinesly. A na co se tedy při výběru svatebního fotografa zaměřit?

Při výběru svatebního fotografa vezměte v úvahu následující otázky:

  • Ukázal vám dostatek fotografií? – Pět kvalitních fotek dokáže vyfotit dnes opravdu každý, proto si vyžádejte, co nejvíce fotografií.
  • Líbí se vám jeho styl focení? – Pokud ne, tak to určitě nebude správná volba.
  • Jaké bylo jeho jednání při prvním kontaktu? – Myslete na to, že se svým svatebním fotografem budete jednat hned několikrát, proto musíte mít z fotografa příjemný pocit.
  • Je pro vás jeho cena akceptovatelná? – Posledním velice významným bodem je cena. Pokud je pro vás cena vysoká, ale myslíte si, že jste našli toho pravého fotografa, pak musíte zvážit pro a proti. Rozhodnutí je beztak vždy na vás.

 

A kde najít toho pravého fotografa?

Profesionální fotografy ze všech koutů České republiky můžete najít na webu FotoProfici.cz, kde máte možnost zadat svoji poptávku s konkrétním typem focení, o který máte zájem. Máte možnost si také prohlédnout portfolio fotek i reference předchozích klientů, kteří již využili služeb daného fotografa před vámi.

 

Široký výběr

Kromě svatebních fotografů zde narazíte i na rodinné fotografy, produktové fotografy, či fotografy pro focení miminek či těhotenské focení, atd. Výběr fotografů je na webu FotoProfici.cz opravdu široký. Po vložení poptávky vyčkáte na nabídky jednotlivých fotografů, porovnáte jejich nabídky a vyberete si toho pravého.

Vložení poptávky je zdarma, takže se nemusíte ničeho obávat.