Populární figurky Bullyland osloví i vaše dítě

0

Snad nejvděčnější hračkou pro všechny děti jsou různé postavičky. S nimi si dokáží vyhrát opravdu do sytosti. Ukládat si je nebo například hned s několika navzájem komunikovat. Dítě si tak rozvíjí svoji fantazii a také procvičuje mluvení. Velmi populární jsou zejména figurky Bullyland, které vám přináší i internetový obchod Bafshop.sk.

Kvalitní materiál nepředstavující jakékoliv riziko

Postavičky Bullyland jsou tvorbou německého výrobce hraček, který do nich vkladá opravdu atraktivní design spojený s kvalitními materiály. Ty jsou maximálně bezpečné bez obsahu jakýchkoliv agresivních chemikálií, a proto se opravdu nemusíte bát, že by představovaly pro děti jakoukoliv hrozbu. Většina z nich je vyrobená z vysoko kvalitního termoplastu.

Figurky Bullyland inspirované filmy z dílny Disney

Figurky Bullyland jsou dostupné v mnohých provedeních, a proto si každé dítě zaručeně vybere ty, které se mu nejvíce líbí. Bohatě zastoupené jsou zejména postavičky z různých animovaných filmů od tvůrců Disney. Děvčata se mohou těšit například z figurek z populárního filmu Ledové království, z pohádkových víl nebo stále oblíbenější značky Hello Kitty. Chlapci se mohou těšit z mnohých figurek aut či letadel z obdobně laděných disney-filmů. Univerzálními figurkami pro obě pohlaví jsou například Medvídek Pú, figurky z Príšerek s.r.o. nebo různá zvířátka.

Zastoupené jsou i tradiční pohádky

Protože jsou figurky Bullyland produkované německým výrobcem, nezapomíná ani na tradiční pohádky, které vznikly v Evropě. A právě i u nás už generacemi milovanou kreslenou pohádku Včelka Mája . Vaše děti si proto můžou hrát i s věrnou kopií Máji či Kasandry.

Navštivte i vy internetový obchod na adrese www.bafshop.cz a vyberte několik nejoblíbenějších figurek pro vaše dítě.