Přehlídka nejmodernějších hraček pro děti!
3 mins read

Přehlídka nejmodernějších hraček pro děti!

Konečně si to připusťte i vy: zatímco my dospěláci jsme si v dětství vyhráli s dřevěnými hračkami, naše děti jsou mnohem náročnější. Klasické hračky jsou na ústupu. V současné době platí, že čím více je hračka interaktivní, tím větší oblibě se u dětí těší. V tomto článku vás seznámíme hned se 2 super hračkami pro kluky a holky. Určitě budete velmi mile překvapeni z toho, co ze spojení moderních technologií a hraček vzniklo…

 

Jezdí, kouří, vydávají reálné zvuky – tak vypadá dokonalá hračka pro kluky

Mezi nejpopulárnější hračky současné doby rozhodně patří různé pojízdné modely aut či jiných vozidel. Úžasné na nich je, že je děti mohou ovládat. Zážitek z „jízdy“ s modelem na dálkové ovládání prostě ani nejde popsat slovy. Děti si s nimi mohou hrát doma i venku, pořádají se dokonce i soutěže. Asi vás nepřekvapí, že jsou více populárnější u chlapců. Možná vás ale překvapí, že právě díky těmto hračkám mohou synové upevnit vztah s jejich otci. Snad každý současný táta toužil v dětství takový model mít, ovšem tehdy nebyly na trhu. Nyní si sen může splnit a navíc trávit čas se svým synem a užívat si společnou zábavu. Mezi top patří rc tank torro. Je to neobyčejný model s celou řadou vychytávek. Tank je možné dálkově ovládat, ale to není vše. Tanky značky Torro mají i LED osvětlení, vydávají zvuky reálného tanku, pouští kouř apod. Navíc mají mód, který umožňuje uspořádat bitvu s podobnými modely.

 

Jako věrný kamarád

Naším druhým tipem jsou speciální mluvící hračky. Na první pohled možná vypadají jako obyčejní plyšáci, nenechte se ale mýlit. Mluvící hračky toho dokážou mnohem více a díky tomu se mohou stát skvělými „kamarády“ i vašich dětí. Jedním příkladem za všechny je talking tom (mluvící Tom). Je to krásný plyšový kocour, který umí mluvit – opakuje vše, co mu řeknete. Děti s ním tak mohou trávit dlouhé hodiny skvělé zábavy. Kocour dokonce hýbe ústy, takže to vypadá velmi reálně. Hračka je vhodná pro děti od 3 let a funguje na více jak 1 metr. Po 4 minutách nečinnosti se sám vypne, takže nedochází k rychlému vybíjení baterií. Oblíbí si ho holčičky i kluci.