Přemýšlíte kam na dovolenou či lákavý pobyt? Víme, co vám doporučit!
3 mins read

Přemýšlíte kam na dovolenou či lákavý pobyt? Víme, co vám doporučit!

Nepatříte mezi příznivce zimních sportů a zasněžené kopečky lákající ke sjezdu na lyžích či na snowboardu vám absolutně nic neříkají? Dáte raději přednost poklidné dovolené, kde se můžete věnovat ničím nerušenému odpočinku, toulkám po přírodě nebo obdivování zajímavých památek? Jestliže si právě teď lámete hlavu nad otázkou, kam vyrazit na dovolenou nebo alespoň víkendový pobyt, pak pro vás máme skvělou inspiraci: vyrazte na Vysočinu! Region ležící v srdci naší republiky vám rozhodně má co nabídnout a každá věková kategorie si zde dokáže přijít na své.

Nádherná příroda a další krásy tohoto kraje

Vysočina je pro drtivou většinu lidí obrovským lákadlem především pro nádhernou a nedotčenou přírodu, která rozhodně stojí za povšimnutí. Každé roční období má v tomto regionu své kouzlo a záleží tedy jen na vás, zda do těchto míst vyrazíte ještě teď nebo počkáte na teplotně přívětivější léto. Kromě mnoha památek, které by si neměli nechat ujít především milovníci české historie, je zde i řada atraktivních cykloturistických terénů, jež zaručeně učarují všem fyzicky aktivním jedincům.

img_01

Kouzlo dovolené podtrhne kvalitní ubytování

Odjet na dovolenou je jedna věc, ovšem najít pro svůj pobyt útulné a příjemné zázemí, je věc druhá – a často mnohem složitější. Určitě si svou dovolenou chcete užít se vším všudy a netrápit se pro neochotu personálu či nekvalitní ubytování. Doporučujeme vám vsadit vaši horkou kartu na penzion Vysočina, kde kromě rodinného zázemí, čistých pokojů a maximálního komfortu narazíte i na milý personál, jež splní vše, co vám na očích uvidí.

Dovolená, na kterou nezapomenete

Jistě nám dáte za pravdu, že není nic příjemnějšího, nežli po náročném dni plném výletů a zážitků mít kde složit hlavu a kde si odpočinout. Ubytování Vysočina vám poskytne přesně to, co nejvíce potřebujete. Pokud se na dovolené chcete cítit jako doma – i kdyby šlo jen o víkendový pobyt – pak neváhejte a zarezervujte si pobyt na ChalupaBlatov.cz – na dovolenou pak můžete vyrazit klidně ještě dnes!

dsc_0144