Profesionalita a preciznost při čištění koberců? Strojové čištění Brno
5 mins read

Profesionalita a preciznost při čištění koberců? Strojové čištění Brno

V našem hotelu se vystřídá nemálo hostů, snažíme se, aby se u nás cítili příjemně, byli spokojeni se všemi službami, personálem a zase se k nám rádi vraceli. Stejný přístup očekáváme i od firem, které nám pomáhají zajišťovat běžný chod hotelu. Jenomže ne vždy máme to štěstí s takovými spolupracovat.

Uvnitř budovy hotelu je velké množství koberců, o které je nutné pravidelně pečovat. Každý týden je luxujeme a jednou ročně si zveme úklidovou firmu, která se postará o jejich důkladné vyčištění. Dlouho jsme však nemohli najít takovou, která by nám vyhovovala a u které bychom zůstali. Nakonec jsme při svém hledání narazili na A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno. Precizní provedení čištění a profesionální jednání je pro ně samozřejmostí. Na této firmě si ceníme především toho, že se nám vždy snaží vyhovět s termínem čištění tak, aby práce neomezovaly provoz hotelu.

Byli jsme přítomni u čištění jednoho z našich koberců, práce zaměstnanců firmy na nás udělala velký dojem. Používají na čištění strojovou metodu. Zavedou do tkaniny chemii, kterou kartáči kotoučového stroje pečlivě rozšampónují mezi vlákna koberce. Tímto procesem se odstraní nečistoty a koberec se dezinfikuje. Chemie se nechá ještě chvíli působit a nakonec je společně s nečistotami i alergeny odsáta výkonným vysavačem.

Koberec je po několika hodinách schnutí příjemně provoněný, načechraný a jeho barvy znovu oživené. Jeho životnost se prodlouží. Takto opečovávaný koberec zútulní každou místnost a hosté se u nás cítí dobře a rádi se k nám vracejí. Stejně jako my se už teď vždycky vracíme k firmě A SERVIS, který určitě doporučujeme všem, kdo chtějí mít o své koberce dobře postaráno.

Mytí, čištění, impregnace zimních zahrad, skleníků, balkónu, lodžii, výtahů, zdviží, reklam, solárních panelů

Dlouho jsme s manželkou uvažovali, že si necháme od úklidové firmy umýt okna, ale neustále jsme to nějak tak odkládali, protože oba dva hrozně neradi něco vyřizujeme a tak podobně. Řekli jsme si, že do toho půjdeme, až narazíme na nějakou opravdu výhodnou nabídku, aby nás to donutilo. Ale pak nám naši známí doporučili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.výškové práce, čištění fasád Brno, mytí oken, od které si nechali okna umýt a byli s ní velmi spokojeni, takže už jsme neměli na co čekat.

17022926 - human hand washing window in nice summer day

Byl to pro nás jasný signál, že už bychom se do mytí oken měli pustit. Tedy ne my, ale do jeho zařizování. A potom, co jsme viděli, jak skvěle naše okna umyli, bylo jasné, že my už na okna nikdy ani nesáhneme. Bylo by to naprosto zbytečné, protože ať bychom dělali cokoliv, nikdy by nevypadaly takhle dobře.

A začali jsme jejich servis využívat nejenom na mytí oken, ale i na čištění koberců.  Navíc jsme byli s manželkou velmi spokojeni i s chováním zaměstnanců. Často se mi stává, že když už narazím na kvalitní servis, tak je potom jednání s firmou ne úplně radost. Mnohdy jsou úseční, nebo přesouvají termíny dle libosti, protože ví, že když jsou dobří, mohou si vyskakovat.

Ale s takovým jednáním se u firmy A SERVIS nesetkáte, a to odvádějí opravdu velice kvalitní práci. A to i za cenu, která se mi zdá přijatelná, vzhledem k jejich kvalitním službám. Za milé jednání a dobrou práci mi neděl problém si trochu připlatit. Tímto můžu službu mytí oken Brno jedině doporučit. Určitě jsme nebyli jediní, kteří tápali při výběru firmy, tak snad tak tímto pomůžeme potencionálním zákazníkům.