Rodinné centrum MAM Prostor
2 min. čtení

Rodinné centrum MAM Prostor

Skloubit práci s péčí o dítě je pořádně obtížné. To potvrdí každá aktivní maminka. Velký oříšek je to hlavně v případě, kdy chybí babičky na hlídání, kamarádky či další příbuzní, kteří by se o dítko příležitostně postarali. Jak tedy pohodlně sladit péči o svou ratolest s pracovními aktivitami? Je to vůbec možné?

Je! Naštěstí je tu totiž rodinné centrum MAM Prostor na Praze 5 Malvazinkách, v němž mohou maminky se svými malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se nebo se třeba věnovat svým koníčkům. Zatímco vy budete v klidu a naplno pracovat ve sdílené kanceláři pro maminky, o vaše malé ratolesti ve věku od 14 měsíců do 4 let bude perfektně postaráno v MINI školce a jeslích nebo dětských kroužcích. Téměř rodinné prostředí a příjemná atmosféra zajistí, že se tady váš potomek bude cítit jako doma – spokojeně a v bezpečí.

Děti se tu zabaví společným hraním her, v případě hezkého počasí je k dispozici také uzavřená zahrada, která poskytuje dostatek možností pro dovádění, legraci, ale i pro rozvoj pohybových schopností, motorických dovedností, kreativity či fantazie. Obzvláště, pokud je vybavena různými hračkami na zahradu. Vyškolené paní učitelky se starají o to, aby děti naučily základům hygienických návyků od mytí ručiček po toaletě, před jídlem nebo příchodu z venku, čištění zoubků, úklid hraček až po udržování pořádku ve školce. Toto vše zábavnou formou s doprovodem říkadel, pohybu nebo malování. Děti se také učí mezi sebou spolupracovat, sdílet hračky, komunikovat. Zkrátka získávat nové kamarády a objevovat dosud nepoznané.

Tak, dopřejte nejen vašim dětem, ale i sobě chvilku zábavy a věnujte se tomu, co vás doopravdy baví!