Škola v přírodě je výbornou adaptační technikou
2 min. čtení

Škola v přírodě je výbornou adaptační technikou

Začíná nový školní rok a vy přemýšlíte, zda je škola v přírodě tou správnou volbou? Adaptační pobyty jsou skvělé v případě, že máte všechny důležité prvky pro týdenní akci přímo u sebe. Adaptační kurzy plánujte v tom nejlepším ubytování pro školy v přírodě.

Místo v krásné přírodě

Pokud chcete, aby škola v přírodě byla krásným zážitkem pro děti i jejich učitele, pak je velmi důležité, aby byl hotel situovaný v krásné přírodě. To perfektně splňuje i rodinný hotel na Benecku, kde mají ubytování pro školy profesionálně zvládnuté.

Příroda nabízí mnoho aktivit v zimě i v létě

Je možné, že se z jakéhokoliv důvodu nevydáte na adaptační pobyt se svou třídou hned na začátku školního roku, zvlášť na druhém stupni základní školy by však neměl chybět lyžařský výcvik. Zimní škola nebo školka v přírodě by měla mít hotel u sjezdovky, díky tomu i hotel přímo ve ski areálu Benecko bude tou správnou volbou.

V letních měsících si v krásném ubytování pro školu užijete nádherné prostředí kolem hotelu, kde nechybí dokonalé ohniště, ani moderní dětské hřiště. Pro menší děti je možné i ubytování pro školku, i s nimi si užijete mnoho krásných dobrodružství díky turistickým trasám.

Letní tábor bude na tomto místě perfektní

Letní tábor by měl být v těsné blízkosti nespoutané přírody, přitom by dětem neměl chybět určitý komfort a pohodlí. K tomu dětem i instruktorům pomůže vybavení pro letní tábory, venkovní prostředí s ohništěm nebo dostatkem prostoru pro další aktivity. Nadchne vás také mnoho turistických tras v okolí, díky kterým můžete každý den vyrazit na jinou stranu vstříc zážitkům.

Díky neodolatelné přírodě, dobré kuchyni i skvělému zázemí ve vnitřních i vnějších prostorách kolem hotelu, bude hotel TOP na Benecku skvělým místem pro letní tábory.

Proto neváhejte a rezervujte si termín pro svou třídu nebo skupinu dětí co nejdříve, ty nejlepší termíny jsou brzy zamluvené.