Vánoce a dekoratiní osvětlení
2 mins read

Vánoce a dekoratiní osvětlení

Pokud chcete být originální a překvapit vaše děti, pořiďte si na zahradu světelné Vánoční dekorace. Vybírat můžete z mnoha různých vzorů, jako jsou soby, saně, sloupy, kužely a tak dále. Vyzdobit si můžete i svůj dům. Na trhu se dají pořídit, různé hvězdičky, světelné rampouchy, imitace padajícího sněhu nebo i sněhové vločky. Vaší fantazii se skutečně meze nekladou.

 

Závěsné rampouchy

Líbili se vám na horách roubenky, kterým ze střechy visely třpytivé světelné rampouchy? Dokonalou zimní atmosféru si můžete vyčarovat i doma a to i bez sněhu. Dnes se totiž dají pořídit svíticí dekorace, které věrně kopírují vzhled opravdového rampouchu a navíc svítí. Můžete si dokonce vybrat teplotu světla. Jedná se o dokonalou vánoční světelnou dekoraci. K dostání jsou od teplých žlutých, před neutrální bílou, až po chladnou modrou barvu. Cena této dekorace se pohybuje od 350 korun do 1100 korun. Vzhledem k tomu, že se jedná o LED technologii je jejich životnost až neuvěřitelně vysoká a navíc mají nízkou spotřebu. Šedesát deseticentimetrových rampouchů spotřebuje 3,6W, nezatíží proto váš rodinný rozpočet, ale i tak si budete užívat krásně vyzdobeného domu.

 

Dekorace na zahradu

Poslední dobou se velice oblíbenými ozdobami na zahradu, staly prostorové svíticí dekorace. A není divu. Třeba svíticího soba si pořídíte již od 1500 korun, pokud budete chtít jeho věrnější kopii, bude vás stát 6000 korun, ale zase na druhou stranu je to dekorace, která vám bude sloužit několik let. Spotřeba elektrické energie se pohybuje od 15W do 3,5W. Je tedy čistě na vás jak moc úsporného soba si pořídíte. Vybrat si můžete i barvu jeho světla. Dáváte-li přednost teplejšímu světlu, volte žluté odstíny, pokud chcete, aby váš sob vypadal jako ze stříbra, je vhodné si vybrat tón světla spíše do modra