Věnujte diamantové šperky, které padnou každé ženě
2 mins read

Věnujte diamantové šperky, které padnou každé ženě

Některé šperky bychom měli vybírat s ohledem na jejich budoucí majitelku tak, aby jí při nošení skutečně slušely a podtrhly její krásu. Některé zase musíme vybírat s ohledem na její velikost. V prvním případě mluvíme o náušnicích, ve druhém o prstenech. Pokud chcete koupit své drahé diamantový šperk a nechcete se obávat, zda jí bude slušet k tvaru tváře nebo zda jej navlékne na prst bez nutnosti úprav prstenu, věnujte jiné typy. Poradíme které.

Krásné a zajímavé diamantové přívěšky

Šperky, které nikdy nekoupíte v nevyhovující velikosti či tvaru, jsou např. krásné diamantové přívěsky. Ohled bychom při výběru měli brát ale na to, jakou barvu zlata vaše partnerka či jiná žena nosí, příp. jaké drahé kameny, které by byly do přívěšku zasazeny, jsou její oblíbené. Některá žena si přeje mít od mala např. šperk s modrým kamenem, jiná se zeleným nebo hnědým. Další žena zase vždy volí kámen rudý nebo čirý.

Volit můžete i diamantové přívěšky z více barev zlata, což je ideální tehdy, když žena nosí zlato různé. Takový přívěšek pak může být pomyslným pojítkem mezi zlatem bílým, žlutým i růžovým.

Zajímavé diamantové náramky

Dalšími šperky, u nichž vás nemusí tolik trápit velikost, jsou jemné či honosné diamantové náramky. Samozřejmě, je rozdíl kupovat náramek pro ženu s hubeným zápěstím a pro dámu v letech, která má zápěstí silnější. Většinou ale stačí, když jej porovnáte pohledově se svým, nebo prodavačkám sdělíte, zda jde o typ zápěstí štíhlejší či naopak silnější, rády vám s výběrem velikosti poradí.

Dalšími typy šperků, které můžete věnovat bez přílišného ohledu na velikost, jsou řetízky, náhrdelníky a náramky na nohu. Naprosto volnou ruku pak máte, pokud vybíráte brož.

Prohlédněte si šperkovnici vaší paní a inspirujete se, co nosí ráda a jakým typem šperku, v jakém stylu se jí trefíte do vkusu.